کدخبر : 144795
پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

سپاهان – نفت مسجدسلیمان؛ تقابل بهترین و بدترین خط حمله لیگ هجدهم

جنوب پرس: در دومین دیدار از هفته هشتم لیگ برتر تیم‌های سپاهان و نفت مسجد سلیمان درحالی به مصاف هم می روند که شاگردان قلعه نویی نیم نگاهی به صدر دارند.

سپاهان - نفت مسجدسلیمان؛ تقابل بهترین و بدترین خط حمله لیگ هجدهم

به گزارش جنوب پرس ، تیم سوم جدول در دومین بازی هفته هشتم برای عقب نیفتادن از کورس صدرنشینی محکوم به شکست دادن تیم رده پانزدهم جدول است. این دیدار را می‌توان به تقابل قوی ترین و ضعیف ترین خط حمله لیگ نیز تشبیه کرد. طلایی پوشان اصفهان در پایان هفته هفتم با ۱۵ گل بهترین خط حمله را در اختیار دارند و این در حالی است که زرد پوشان مسجد سلیمانی هفته گذشته تازه موفق شدند نخستین گل خود را در این فصل به ثمر برسانند.

سپاهان بعد از چند سال افت و حضور در رده‌های پایینی جدول در این فصل بار دیگر اوج گرفته و در قواره مدعی قهرمانی در لیگ ظاهر شده است. آنها در پایان هفته هفتم با ۱۳ امتیاز در رده سوم قرار دارند و مترصد لغزش پرسپولیس و پدیده هستند تا بعد از سالها یکبار دیگر حضور در صدر جدول را تجربه کنند.

شاگردان مرزبان نیز با تنها ۳ امتیاز در جدول حضور دارند و سپیدرود تنها تیمی است که در جدول پایین تر از این تیم قرار دارد. نفت مسجد سلیمان در صورت پیروزی در این بازی موقتا می‌تواند یک پله در جدول صعود کند و منتظر دیدار صنعت نفت مقابل ذوب آهن بنشیند.

دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان از ساعت ۲۰:۳۰ امروز (پنجشنبه) ۵ مهرماه در ورزشگاه شهید بهنام محمودی مسجد سلیمان برگزار می‌شود. قضاوت این دیدار بر عهده حسن اکرامی است و بابک عباسقلیزاده به همراه علی اکبر عظیم پور، اکرامی را در این بازی کمک می‌کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد