کدخبر : 144792
پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

۳ پروژه در جنوب استان بوشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد

جنوب پرس: پروژه‌های اسکله خدماتی بندر سیراف، ابنیه پایانه صادراتی شرکت پالایش گاز فجرجم و پست پشتیبان ۱۳۲ کیلوولت فازهای یک تا ۳ پارس جنوبی افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

۳ پروژه در جنوب استان بوشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد

به گزارش جنوب پرس ، مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم عصر چهارشنبه در آئین افتتاح و کلنگ‌زنی این پروژه‌ها اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور توسعه تولید و صادرات محصولات این شرکت صورت گرفته است.

عبدالصمد نجفی خاطرنشان کرد: شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با انجام این پروژه‌ها به‌عنوان یاری‌رسان و بازوی خوبی برای این پالایشگاه انجام وظیفه کردند که این تلاش‌ها شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت بسیار بالای این پایانه برای شرکت ملی گاز ایران، بیان کرد: ضرورت احداث ساختمان جدید و توسعه اسکله آن نیز دو چندان بود که امروز شاهد آغاز خوبی در این زمینه هستیم.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم اضافه کرد: ابنیه جدید پایانه صادراتی شرکت پالایش گاز فجرجم در بندر سیراف که کاربری اداری، خواهد داشت، با مساحتی نزدیک به چهار هزار متر مربع به بهره‌برداری رسیده است.

مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی سه پروژه اسکله خدماتی بندر سیراف، افتتاح ابنیه جدید پایانه صادراتی شرکت پالایش گاز فجرجم و راه‌اندازی پست پشتیبان ۱۳۲ کیلوولت فازهای ۱ تا ۳ پارس جنوبی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، جمعی از مدیران این شرکت، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر، فرماندار و امام‌جمعه کنگان، اعضای شورای شهر و مقامات محلی بندر سیراف و کنگان برگزار شد.

منبع:مهر
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما