کدخبر : 144696
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری مسابقات فوتسال به مناسبت هفته دفاع مقدس در شیراز

جنوب پرس: فرمانده سپاه بقیه‌الله (عج) شیراز از برگزاری مسابقات فوتسال «جام شهید عبدالله اسکندری» در شیراز خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی سپاه بقیه‌الله (عج) شیراز، محمدجعفر دوستدار اظهار داشت: مسابقات فوتسال «جام شهید عبدالله اسکندری» به مناسبت هفته دفاع مقدس در شیراز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این مسابقات با حضور ۲۶ تیم از منتخبین محله‌ها، ادارات و ارگان‌ها برگزار می‌شود که تیم‌ها در گروه‌ها به رقابت می‌پردازند و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعد راه پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه بقیه‌الله (عج) افزود: مسابقات فوتسال «جام شهید عبدالله اسکندری» در هفته دفاع مقدس آغاز و در هفته بسیج امسال پایان خواهد گرفت.

وی گفت: نام‌گذاری این مسابقات به نام سردار شهید مدافع حرم شهید عبدالله اسکندری به خاطر  رشادت‌ها و دلاورمندی‌های  این شهید است که از رزمندگان و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس بوده و پس از سال‌ها زحمت و خدمت در جبهه حق علیه باطل و خدمات ارزنده به‌نظام جمهوری اسلامی ایران پس از جنگ نهایتاً  در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه به آرزوی خود رسید.

دوستدار افزود: هدف از برگزاری مسابقات ورزشی تحقق منویات مقام معظم رهبری از جوانان که تحصیل، تهذیب، ورزش بوده و  آماده ساختن تیم‌های ورزشی جهت شرکت در مسابقات استانی و بالاتر، ایجاد الگوهای مناسب ورزشی در بین بسیجیان و ایجاد انگیزه و رقابت سالم در مسابقات و عرصه‌های ورزشی است.

وی در  پایان خاطرنشان کرد: تیم‌های برنده در مسابقات علاوه بر اینکه کاپ قهرمانی دریافت می‌کنند، جوایز نفیس و باارزشی هم اهدا خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما