کدخبر : 144691
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر سوخت در بوشهر توزیع می‌شود

جنوب پرس: معاون فنی عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان بوشهر گفت: مردم این استان نگران کمبود سوخت خودرو نباشند.

به گزارش جنوب پرس ، جلال‌الدین شیدا با بیان اینکه همه انبارها و جایگاه های عرضه سوخت در استان فعال است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، اظهار داشت: با کمترین مشکل برخی از افراد سودجو سوخت مورد نیاز خودروهای مردم را در بشکه‌های ۲۰ لیتری ذخیره و با قیمت چند برابر اقدام به توزیع می‌کنند که انتظار می‌رود نیروهای نظارتی در این زمینه به جایگاه‌های عرضه سوخت کمک کنند.
وی تصریح کرد: اکنون روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر سوخت از طریق ۶۳ جایگاه فعال سوخت رسانی در اختیار مردم استان قرار می‌گیرد.
شیدا با بیان اینکه ۳۵ جایگاه سی ان جی هم روزانه ۱۸۰ هزار مترمکعب گاز را به هم استانی ها عرضه می‌کنند افزود: ممکن است تعدادی از کامیون‌داران و نفتکش ها مشکلاتی را در منطقه به وجود آورده باشند اما کامیون‌دارانی که با شرکت ملی پخش قرارداد دارند این سد را شکسته و محدودیتی در ارائه خدمات نداریم .
وی گفت: سامانه ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به طور شبانه روزی آماده دریافت شکایات و  انتقادات و پیشنهادات مردمی است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما