کدخبر : 144406
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

خودرو حامل آقازاده وزیر اطلاعات از روی پای یک پاسدار رد شد!/ هتک حرمت بسیج و سپاه را پیگیری قضایی می‌کنیم

جنوب پرس: فرمانده سپاه شهرستان مُهر از پیگیری قضایی توهین به بسیجیان این شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ محمدرسول رضایی با بیان اینکه برخورد راننده خودروی حامل سیدمحسن علوی نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با سرپرست حوزه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) بسیار زننده بود، اظهار داشت: در جریان عزاداری امام حسین (ع) در روزهای تاسوعا و عاشورا، نیروهای سپاه و بسیج در بخش اسیر این شهرستان با هدف تأمین امنیت مردم در مراسمات، ایستگاه‌های ایست و بازرسی را برپا کرده بودند، اما هنگامی که نماینده مجلس برای حضور در یکی از این مراسم‌ها با ایستگاه بازرسی مواجه می‌شود، شاهد رفتاری سخیف از سوی فرد همراه فرزند وزیر اطلاعات بودیم.

وی جزئیات این حادثه را این‌گونه توضیح داد: نیروهای بسیج و سپاه بنا بر وظیفه ذاتی خود مشغول تأمین امنیت بودند که خودروی حامل نماینده لامرد و مُهر به ایستگاه بازرسی می‌رسد و ظاهراً انتظار داشته‌اند که مسئولین ایستگاه از راه دور آن‌ها را بشناسند و راه دهند! در هرحال پس از توقف خودرو و پیاده شدن، راننده نماینده لامرد و مُهر در مجلس با توهین به مسئول ایستگاه بازرسی، او را هل داده و پس از سوار شدن، با خودرو از روی پای سرپرست حوزه بسیج در بخش اسیر رد می‌شود!

رضایی افزود: متأسفانه نماینده لامرد و مُهر به همراه چند نفر دیگر نیز در این خودرو خارجی حضور داشته‌اند که این موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان مُهر با بیان اینکه این اتفاق سهوی نبوده، گفت: بعد از آن هم هیچ‌گونه تماسی با بنده که در رأس مجموعه بسیج و سپاه شهرستان مُهر هستم مبنی بر عذرخواهی گرفته نشد، این در حالی است که نه تنها به یک شخص، بلکه به مجموعه بسیج و سپاه که گناهی جز تأمین امنیت مردم ندارند توهین شده است.

رضایی ادامه داد: توصیه ما به همه مسؤولان این است که بدانند نیروهای نظامی و انتظامی در راستای آرامش و امنیت مردم خدمت می‌کنند و انتظار این است که همه پشتیبانی و کمک کنند تا شاهد ایجاد امنیت و آرامش پایدار همیشگی برای مردم باشیم.

این مقام نظامی متذکر شد: برخی مسؤولان اگر شعار وحدت سر می‌دهند لااقل خودشان به آن پایبند باشند.

وی اضافه کرد: حدود ۳۰ هزار نفر بسیجی در سطح شهرستان مُهر پرونده بسیجی دارند؛ چنین حرکاتی نسبت به حافظان دستاوردهای انقلاب و حافظان امنیت و آرامش جامعه محکوم است.

رضایی خاطرنشان کرد: امروز بسیجیان و سپاهیان ما می‌روند و در مرزهای کشور و جبهه‌های مقاومت پرپر می‌شوند، اما عده‌ای مرفهین بی‌درد اینجا اهانت می‌کنند که این یک درد بزرگ است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدمحسن علوی نماینده شهرستان‌های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی و فرزند وزیر اطلاعات است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما