کدخبر : 144367
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

۱۳۰۰۰ دانش‌آموز در اقلید روانه کلاس‌های درس شدند

جنوب پرس: 13 هزار و 500 دانش‌آموز شهرستان اقلید امروز با همراهی و بدرقه مسؤولان شهرستانی و والدین روانه کلاس‌های درس شدند.

به گزارش جنوب پرس ، زنگ مهر صبح امروز در مدارس این شهرستان نواخته شد و دانش آموزان با همراهی مسؤولان و والدین روانه کلاس‌های درس شدند.

مدیر آموزش‌وپرورش اقلید در آیین بازگشایی مدارس که با حضور امام‌جمعه، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقلید و برخی دیگر از مسؤولان شهرستانی در دبستان شهید حسن بیگی این شهر برگزار شد، آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

محمود میرسلیمانی بر لزوم برخورد مناسب و شایسته معلمان با دانش‌آموزان تأکید کرد و اخلاق‌مداری را امری ضروری در مدارس دانست.

وی به ماه محرم اشاره و با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا عنوان داشت: این ایام فرصتی مناسب برای آشنا کردن دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت و درس گرفتن از عاشورا است.

میرسلیمانی افزود: تجلیل از ایثارگران و جانبازان به‌ویژه پدران جانباز و ایثارگر دانش‌آموزان می‌تواند گامی مؤثر در تحقق این امر و الگو گرفتن دانش آموزان از عاشورا و دفاع مقدس باشد.

مدیر آموزش‌وپرورش اقلید در پایان ایجاد نگاه مثبت و ذهنیت سالم و روشن در دانش آموزان نسبت به مدرسه را امری لازم و ضروری دانست و همراهی و همت معلمان و والدین در این امر را خواستار شد.

به گزارش فارس، در سال تحصیلی جدید، حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در ۱۳۲ مدرسه سطح شهرستان اقلید به تحصیل مشغول شدند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد