کدخبر : 143940
یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

نظام سلطه از سر استیصال رو به جنگ اقتصادی آورده است

جنوب پرس: معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس گفت : نظام سلطه از سر استیصال و درماندگی در مقابل این نظام مقدس جمهوری اسلامی از در جنگ اقتصادی وارد می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ سعید کوشکی در جمع بسیجیان جهرمی حاضر در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) اظهار داشت: خداوند را شاکریم که با انفاس قدسی امام راحل برای ضمانت انقلاب اسلامی، این شجره طیبه الهی یعنی بسیج در آغازین روزهای انقلاب پایه‌گذاری شد و امام با آن عمق تفکر استراتژیکی که داشتند آینده انقلاب را بیمه کردند.

کوشکی ادامه داد: در این ۴۰ سالی که از عمر با برکت این نظام مقدس می‌گذرد به‌واسطه این تدبیر و حضور پر شور جوانان بسیجی در صحنه‌های گوناگون چه در میدان‌های سخت دفاع مقدس و چه در میادین جنگ نرم و فتنه‌های پیچیده طراحی و تحمیل شده به نظام و مردم ایران اسلامی به فضل الهی پیروز عبور کردیم و مطمئن باشید که ان‌شاءالله از این جنگ ناجوانمردانه اقتصادی نیز عبور می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس ادامه داد: همین روحیه است که انقلاب اسلامی را روز به روز در صحنه عالم پیش برده و موفق کرده است و امروز شاهدیم که نظام سلطه از سر استیصال و درماندگی در مقابل این نظام مقدس جمهوری اسلامی از در جنگ اقتصادی وارد  می‌شود.

وی گفت: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که انبوهی از توانایی‌ها، امکانات و ظرفیت‌های خدادادی در آن وجود دارد، جوانانی که در این ۲۰ سال اخیر به تدبیر حضرت آقا وارد صحنه شدند در حوزه دفاع و ساخت تسلیحات بومی، ایران اسلامی را به عنوان پنجمین قدرت مسلط نظامی دنیا و پنجمین قدرت موشکی دنیا مطرح کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر استان فارس با اشاره به اینکه امروز کار به جایی می‌رسد که بزرگترین دغدغه آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی و هم پیمانشان موشک‌های دوربرد رزمندگان غیور ایران اسلامی است، تصریح کرد: همین چند وقت پیش بود که دشمن تعدادی از جوانان ما را در مرزهای غربی به شهادت رساندند که سپاه اعلام کرد انتقام این شهدا را خواهد گرفت و الحمدلله در چهار پنج روز اخیر شما مشاهده کردید که مقر سران گروهک تروریستی حزب منحله دموکرات مورد اصابت موشک‌های جوانان شما قرار گرفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما