کدخبر : 143835
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت
عضو شورای شهر یاسوج:

زیرساخت‌های حمل و نقل شهر یاسوج صفر است/با یک گل بهار نمی‌شود!

جنوب پرس: عضو شورای شهر یاسوج گفت: شهرداری باید تلاش کند و زیرساخت‌های حمل و نقل که در شهر یاسوج صفر است را درست کند.
زیرساخت‌های حمل و نقل شهر یاسوج صفر است/با یک گل بهار نمی‌شود!

به گزارش جنوب پرس ، سید هدایت اکبری ظهر امروز در آیین رونمایی از ۱۰ اتوبوس درون شهری یاسوج اظهار کرد: اصحاب رسانه در استان خوب قلم می‌زنند و این قلم زدن‌ها باید برای رضای خدا و مردم باشد و اگر خوب قلم بزنند مسوولان به خطا نمی‌روند.

وی با بیان این که ۱۰ دستگاه اتوبوس به شهر یاسوج برای خدمات به مردم اضافه شد خاطرنشان کرد: اما زیرساخت‌های حمل و نقل شهری کم داریم که شهرداری باید همت به خرج دهد تا مردم با فراق بال از خدمات استفاده کنند و فرهنگ استفاده از ناوگان عمومی باید از طریق سایت‌ها و صدا و سیما صورت گیرد.

بنا بر این گزارش فارس، عضو شورای شهر یاسوج گفت: خبرهای خوب‌تری در راه است، با شهردار در تهران مذاکراتی شده و گره‌های زیادی از شهرداری باز می‌شود.

اکبری یادآور شد: سازمان حمل و نقل و بار مسافر مشکلاتی دارند و پرسنل مشکل حقوق دارند اما اولین دغدغه ما مردم است، مردم فرق دوغ و دوشاب را می‌دانند, تیزبین هستند که باید تمام و کمال در خدمت مردم باشیم و شهرداری باید تلاش کند و زیرساخت‌های حمل و نقل که در شهر یاسوج صفر است را درست کند و با اضافه شدن ۱۰ دستگاه اتوبوس به قول معروف با یک گل بهار نمی‌شود

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما