کدخبر : 143711
پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

برخورد قاطع با فروشندگان متخلف در بندرخمیر

جنوب پرس: معاون فرماندار بندرخمیر با تاکید بر برخورد قاطع با فروشندگان متخلف در این شهرستان گفت: دستگاه‌های ذیربط نظارت بیشتری بر عرضه کالاها داشته باشد.

به گزارش جنوب پرس ، فرزاد دهقانی صبح امروز در جلسه تنظیم بازار شهرستان بندرخمیر که در سالن فرمانداری برگزار شد با ابرازگلایه از برخی فروشندگان صنوف مختلف در شهرستان، در خصوص افزایش بی‌رویه قیمت کالاها اظهار داشت: متاسفانه به کرات، شاهد افزایش بی‌رویه قیمت کالاها توسط فروشنده‌های فروشگاه‌های مختلف در سطح شهرستان هستیم که این امر باعث نگرانی مردم شده است.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد عده‌ای سودجو از این وضعیت سوء استفاده کنند، افزود: همه دستگاه‌های نظارتی، بازرسی، صنعت معدن و تجارت و غیره باید در این وضعیت برای کنترل و ایجاد نظم و آرامش در بازار ورود کنند.

معاون فرماندار بندرخمیر، همچنین دستگاه‌های ذیربط را ملزم به برخورد قاطع و جدی با فروشندگان متخلف در سطح شهرستان کرد و بیان‌داشت: دستگاه‌های ذیربط از جمله صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی بایستی نظارت و کنترل بیشتری بر عرضه کالاها بالاخص کالاهای اساسی داشته باشد و نظارت خود را افزایش دهند.

دهقانی با تاکید بر همراهی کسبه با مردم در شرایط حساس کنونی تصریح‌کرد: خوشبختانه در شهرستان کسبه‌های شریف و منصف وجود دارند که همکاری خوبی جهت تامین کالاهای اساسی و ضروری مردم انجام داده‌اند، اما گاهی برخی عرضه‌کنندگان کالاها برای سودجویی بیشتر کالاهای خود را در انبار دپو می‌کنند که این کارها بسیار زشت‌تر از رفتاری است که دشمن به وسیله تحریم‌ها با ما کرده‌اند، البته با این متخلفان نیز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی تاکیدکرد: همه اجناس خرد و عمده باید دارای برچسب فروش باشند و باید با اصنافی که از برچسب فروش برای کالاهای خود استفاده نمی‌کنند و یا مبلغی بالاتر از نرخ مصوب گرفته می‌شود، برخورد شود.

معاون فرماندار بندرخمیر گفت: دشمن با ترفندهای مختلف وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ملت و نظام اسلامی شده و باید با همه توان در مقابل این حربه دشمن بایستیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما