کدخبر : 143679
پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر با آموزش و پرورش همکاری کنند

جنوب پرس:  استاندار بوشهر خواستار همراهی همه دستگاه‌ها با آموزش و پرورش شد و گفت: شهرداری‌های و دهیاری‌های استان بوشهر با آموزش و پرورش همکاری کنند.

شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر با آموزش و پرورش همکاری کنند

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند عصر چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: در صورتی که مصوبات این نشست‌ها پیگیری نشود، نشست‌های ما تنها چند برگ کاغذ در پی داشته است.

وی بر لزوم کمک شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به آموزش و پرورش تاکید کرد و ادامه داد: آموزش و پرورش با وجود امکانات محدودی که بر عهده دارد، رسالت سنگینی بر عهده دارد و نیاز است که همه به کمک این دستگاه بشتابند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش وظیفه سنگین و مهم تربیت آینده‌سازان کشور را بر عهده دارد و به همین دلیل باید به خوبی حمایت شود تا این مسئولیت خطیر را به خوبی انجام دهد.

وی با بیان اینکه بازگشایی مناسب مدارس نیازمند همراهی همه دستگاه‌ها و خیرین است، افزود: در زمینه روستامرکزی هم باید از طریق شورای آموزش و پرورش شهرستان‌ها اقدامات لازم انجام شود.

گراوند بیان کرد: دانشگاه خلیج فارس نیز همکاری لازم را در زمینه احداث آموزشگاه داشته باشد و کمک شود تا این مهم به نتیجه لازم برسد تا شاهد تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان باشیم.

وی تاکید کرد: راه‌اندازی و فعالیت دبیرستان دانشگاه خلیج فارس می‌تواند زمینه حضور ۳۰۰ دانش‌آموز را فراهم ساخته و دانش‌آموزان در یک محیط علمی با کیفیت به تحصیل بپردازند که باری را از دوش آموزش و پرورش برمی‌دارد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: به منظور احداث آموزشگاه دانشگاه خلیج فارس دستور پرداخت دو میلیارد تومان را داده‌ایم و باید در تخصیص این اعتبار تسریع شود تا در سریع‌ترین زمان شاهد تکمیل آن باشیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما