کدخبر : 143637
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

قاتل فراری در دام پلیس آبادان

جنوب پرس: فرمانده انتظامي استان خوزستان از دستگیری قاتل فراري توسط پلیس در شهرستان آبادان خبر داد.

 به گزارش جنوب پرس ،  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده گفت :در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل جوانی ۲۳ساله دریکی از پارکهای شهرستان آبادان، بلافاصله عوامل انتظامی به محل درگیری اعزام شدند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ضاربین درگیری از محل متواری شده بودند، افزود: عوامل انتظامی ضمن حضور در صحنه قتل نسبت به جمع آوری ادله و قرائن اقدام کردند و دراین رابطه پرونده قضایی تشکیل و قاتل یا قاتلین تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

سردار عباس زاده در ادامه اذعان داشت : از آنجاییکه قتل درجریان یک نزاع خیابانی بین مقتول و ۳نفر دیگر رخ داده بود. با توجه به مجهول بودن هویت ضاربان بنابراین تحقیقات میدانی ، فنی و پلیسی جهت شناسایی قاتل آغاز شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پس از تلاش های مستمر پلیس هویت طرف های درگیری به نام های(ح_آ)و(ع_آ)و(آ_آ) شناسایی شد، افزود:در ادامه پیگیری های پلیس محل اختفا متهمان در شهرستانهای بهبهان ،کاشان،و ارومیه، شناسایی شد که بلافاصله پس از هماهنگی با مرجع قضایی وهمکاری پلیس شهرستانهای مورد نظر هر سه متهم دستگیر و به آبادان منتقل شدند.

وی درادامه افزود: در روند تحقیقات پلیس آگاهی شهرستان آبادان یکی از متهمان به قتل(ن_م) معترف شد و انگیزه  قتل را مشاجره خیابانی عنوان کرد.

سردار عباس زاده در خاتمه با بیان اینکه: نیروی انتظامی در برخورد با جرائم خشن با قاطعیت تمام وارد عمل میشود، خاطر نشان کرد:متهمان با تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شدند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما