کدخبر : 143632
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه در بوشهر

جنوب پرس: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: ارزش طرح‌های افتتاح شده به مناسبت هفته دولت امسال در مقایسه با سال گذشته دو برابر بوده و به بیش از یک هزار میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده در آیین معارفه مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر با اشاره به اهمیت کار اداره کل امور مالیاتی اظهار داشت: از اثربخشی و تاثیرگذاری امور مالیاتی نمی توانیم غافل شویم چرا که نقش مهمی در مسائل توسعه ای و برنامه‌ریزی استان دارد.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید مظلوم است، تصریح کرد: دولت در بین کارگزاران خودش هم مظلوم است و برخی مدیران حاضر نیستند خدمات ارزشمند دولت را بیان کنند.

معاون استاندار بوشهر اضافه کرد: در حالی که نقدینگی استان در سال گذشته۴۲۴ میلیارد تومان بوده در سال گذشته ۴۲۴ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به دهیاری ها و شهرداریها پرداخت شد.

ستوده ادامه داد: ارزش طرح‌های افتتاح شده به مناسبت هفته دولت امسال در مقایسه با سال گذشته دو برابر بوده و به بیش از یک هزار میلیارد تومان رسیده است هر چند این اقدامات در مقابل عظمت مردم ناچیز است اما بی انصافی است اگر خدمات انجام شده در دولت را به خوبی بیان نکنیم.

وی با بیان اینکه توقع داریم امور مالیاتی با جدیت، قانون محوری و برنامه محوری کار خود را پیش ببرد، اضافه کرد: یکی از موضوعاتی که در امور مالیاتی باید دنبال شود، اخذ اعدلانه مالیات از مودیان حقیقی و خصوصی است که انتظار داریم اداره کل امور مالیاتی این موضوع را پیگیری کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه وصول درآمد از محل مالیات های دریافتی باید توسط امور مالیاتی دنبال شود، گفت: جلوگیری از فرار مالیاتی باید در دستور کار جدی اداره کل امور مالیاتی قرار گیرد به ویژه اینکه باید فرار مالیاتی برای کسانی با جدیت دنبال شود که آثاری از آنان نداریم.

ستوده با بیان اینکه استان بوشهر در عرصه منابع انسانی بسیار غنی است، گفت:  در همین اداره کل امور مالیاتی می توانیم ۳ الی ۴ مدیرکل قوی تحویل دهیم و از سازمان امور مالیاتی کشور انتظار داریم یکی دو گزینه بومی استان را برای مدیر کلی در سایر استانها در نظر بگیرند.

وی با تبریک انتصاب احمد پری به عنوان مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر افزود:  امروز به واسطه نظام مقدس جمهوری اسلامی با لطف مردم و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، همه اقشار مردم می‌توانند به عنوان یک مسئول به جامعه خدمات رسانی کنند.

معاون استاندار بوشهر بر ایجاد یکدلی، همدلی و هماهنگی در سازمان امور مالیاتی و هماهنگی با مدیریت ارشد استان تاکید کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما