کدخبر : 143532
سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

توضیحات بیت آیت ‎الله حائری شیرازی پیرامون یک پرونده قضایی

جنوب پرس: بیت آیت ‎الله محی الدین حائری ‎شیرازی با صدوراطلاعیه ای در خصوص اتهامات آقای عبدالله نبی‎ زاده تاکید کرد که این موضوع ارتباطی با موسسه فلاحت ندارد.
اطلاعیه

به گزارش جنوب پرس ،  بیت مرحوم آیت الله حائری شیرازی، نماینده اسبق ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با صدور اطلاعیه ای، پیرامون اتهامات آقای عبدالله نبی زاده که در رسانه ها منتشر شده است؛ توضیحاتی را ارائه داد و تاکید کرد که این موضوع ارتباط به موسسه فلاحت ندارد.

این اطلاعیه بدین شرح است

موسسه فلاحت در فراغت، با ابتکار آیت الله حائری شیرازی و با توجه به دغدغه های معظم له، جهت ایجاد تفریح سالم برای قشر کم توان و کارمند جامعه اقدام به احیای زمین های بایر با مجوز های حقوقی و قانونی در اطراف شهر کرد.

ما حصل تلاش‏های این موسسه و بذری که آیت الله کاشت، هم اینک به بار نشسته و بذرها، ثمر داده، نهال ها، درخت شده، درخت ها به  باغ هایی سرسبز بدل شده تا زمینی بایر به تفرجگاهی سرسبز و عام المنفعه  بدل شود که باقیات صالحاتی برای آن فقیه مردمی باشد.

لازم به ذکر است و با تاکید بیان می شود که این اقدام هیچگونه منفعت مادی  برای آیت الله فقید حائری شیرازی و بیت ایشان در هیچ دوره ای چه در زمان حیات و چه در ممات در بر نداشته است.

در دوره فعالیت، این موسسه، مسئولانی داشته که یکی از آنها آقای عبدالله نبی زاده بوده است؛ به اطلاع مردم شریف استان فارس می رساند با توجه به اینکه اتهاماتی از سوی دستگاه محترم قضایی  متوجه جناب نبی زاده است، هیچکدام از این اتهامات در خصوص موسسه فلاحت و دوره مسؤلیت ایشان در این مجموعه نیست .

موسسه فلاحت با توجه به اهمیتی که نهاد منتسب به آن داشته، همواره مورد حسابرسی های شفاف قرار گرفته و می‏گیرد تا این «باقیات صالحات» از گزند هر ناراستی مصون بماند .

لازم به ذکر است مدیریت موسسه، پس از استعفای حضرت آیت الله، در اختیار دفتر امام جمعه قرار گرفته و اکنون هم تحت اشراف نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز قرار دارد.

بنا بر این گزارش مهر، چندی پیش رئیس کل دادگستری استان فارس طی یک نشست خبری اسامی مفسدین اقتصادی استان را اعلام کرد و طی آن نام عبدالله نبی زاده مطرح شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما