کدخبر : 143309
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

باجدیت در اسرع وقت به دستگیری اشرار اقدام می‌کنیم

جنوب پرس: فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اقدام اشرار در به شهادت رساندن دو تن از پرسنل نیروی انتظامی در میناب گفت: موضوع را با جدیت دنبال کرده در تلاش هستیم در اسرع وقت به دستگیری این اشرار اقدام کنیم.

به گزارش جنوب پرس ، عزیزاله ملکی صبح امروز در حاشیه مراسم تشییع شهدای نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران از نیروی انتظامی به‌عنوان سازمانی نام برد که همچنان درب شهادت به رویش باز بوده و شهیدان زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی در تشریح به شهادت رسیدن دو پرسنل نیروی انتظامی در میناب افزود: گشت انتظامی پاسگاه جعفرآباد سرنی ساعت ۲۱ هفدهم شهریورماه در حوزه استحفاظی خود در حال گشت‌زنی بوده که به یک دستگاه وانت مشکوک و این وانت را تعقیب می‌کند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان  در ادامه تصریح‌کرد: پس از طی کردن مسافتی، خودرو موردنظر در حوالی یک روستا متوقف شده و افراد سواری وانت پیش از پیاده شدن افسر گشت، به سمت مأمورین نیروی انتظامی تیراندازی می‌کنند.

ملکی همچنین بیان کرد: در این تیراندازی، دو تن از کارکنان نیروی انتظامی به شهادت رسیده و دو تن از سربازان نیز مجروح شده‌اند.

وی بیان‌داشت: موضوع را با جدیت دنبال کرده در تلاش هستیم در اسرع وقت به دستگیری این اشرار اقدام کنیم.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: مفتخر به خدمت در این سازمان هستیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

به تشریح آخرین وضعیت سربازان مجروح پرداخت و گفت: در آخرین عیادتی که از سربازان داشتیم، خطر رفع شده و حال‌شان مطلوب است و به‌زودی پس از انجام عمل جراحی سلامتی‌شان را به دست ‌می‌آورند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما