کدخبر : 143307
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

پیکر دو شهید نیروی انتظامی در بندرعباس تشییع شد

جنوب پرس: مراسم تشییع پیکر دو شهید نیروی انتظامی که در درگیری با اشراردر میناب به شهادت رسیدند در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، این مراسم صبح امروز با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، احمد پویافر فرماندار بندرعباس، عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان، محمدرضا پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، جمعی از مدیران و نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده‌های شهدا و خانواده شهیدان خلیل محمودی و احمد جزینی و مردم شهیدپرور استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی هرمزگان برگزار شد.

حجت الاسلام خداداد همتی مقدم  رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی هرمزگان در این مراسم، ضمن تقدیر از حضور گسترده و چشمگیر مدیران، مسؤولان و مردم اظهاردشت: شهدای وطن، در راه تامین امنیت جامعه و استان از جان خود گذاشتند.

وی افزود: این شهدا در راه حفظ و ارتقای امنیت جامعه  و استان هرمزگان، مظلومانه توسط عناصری که خبیث‌ترین و منفورترین چهره در جامعه را دارند به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی هرمزگان تصریح‌کرد: خانواده این دو شهید، درس عزت و اقتدار و آزادگی را به فرزندان خود آموختند، این شهدا با تقدیم جان خود، امنیت را برای جامعه و استان به ارمغان آوردند، می‌توان از آنان به‌عنوان شهدای عرصه امنیت نام برد که مایه افتخار برای جامعه و استان هستند.

گفتنی است، در درگیری دوشب گذشته ماموران نیروی انتظامی و اشرار مسلح، دو نفر از پرسنل نیروی انتظامی، شهید و دو نفر سرباز مجروح شدند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما