کدخبر : 143255
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

رزمایش «محمد رسول الله ۲» در جزیره هرمز برگزار شد

جنوب پرس:  فرمانده حوزه مقاومت جزیره هرمز گفت: رزمایش بزرگ محمد رسول الله ۲ با حضور بسیجیان گردان ال بیت المقدس در جزیره هرمز برگزار شد.

رزمایش «محمد رسول الله ۲» در جزیره هرمز برگزار شد

به گزارش جنوب پرس ، عیان الله احمدی زاده در تشریح تجمع عاشوراییان سپاه محمد رسول الله ۲در جزیره هرمز  گفت: این رزمایش از سیزدهم تا بیستم شهریور با اعزام ۱۰ گروه بسیجی جهادی در زمینه های عمرانی، پزشکی و آموزشی و با هدف خدمت بی منت، کمک و خدمات رسانی و حمایت از مناطق محروم در سطح جزیره هرمز  اجرا می شود.

فرمانده حوزه مقاومت شهدای هرمز  گفت: حفظ و انسجام و تقویت وحدت بین مردم و مسئولان، ایجاد امید در جامعه نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی و تضعیف دشمنان از اهداف برگزاری این رزمایش است.

وی در ادامه افزود: ایجاد شور و نشاط در جوانان به ویژه نیروهای بسیجی و ایجاد یأس و نا امیدی در دل دشمن و امید در سطح جامعه از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.

وی با توجه به مشکلات مختلف طبقه محروم و مستضعف جامعه به خصوص در شرایط به وجود آمده امروز، خاطر نشان کرد:: بسیج همواره در کنار محرومین و مردم بوده و در حوادث غیر مترقبه مانند سیل و زلزله به کمک مردم و محرومین شتافته و فعالیت های عمرانی خوبی انجام داده است

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما