کدخبر : 143184
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

فستیوال فوتبال زیر۹و۱۰سال برگزار شد

جنوب پرس: فستیوال فوتبال زیر ۹ و ۱۰ سال و فستیوال زیر ۱۱ سال مدارس فوتبال شهرستان بندرعباس برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، محمد کارگران اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده در هیات فوتبال شهرستان بندرعباس در راستای توسعه فوتبال پایه و شناسایی استعدادها در ۳ فصل تابستان، پاییز و زمستان، فستیوال‌های رده سنی زیر ۸ سال تا رده سنی زیر ۱۲ سال برگزار می گردد که چهار فستیوال در رده‌های مختلف در فصل تابستان برگزار گردید.

وی افزود: ابتدا فستیوال زیر ۱۲ سال با شرکت ۱۲ تیم در ورزشگاه خلیج‌فارس برگزار که ۴ تیم منتخب این رده به مسابقات استانی اعزام شده و در ۷ شهریورماه فستیوال زیر ۸ سال نیز با میزبان باشگاه نخل در استادیوم آن باشگاه نخل بسیار منظم و خوب برگزار شد.
رییس هیات فوتبال شهرستان بندرعباس تاکید کرد: فستیوال زیر ۹ و ۱۰ سال با شرکت ۱۱ تیم در روز پنجشنبه ۱۵ شهریورماه در استادیوم باشگاه خواجه عطا برگزار که پس از مراسم افتتاحیه و رژه تیم‌ها وانجام ۲۱ بازی، مدال و لوح تقدیر به تمامی فوتبال آموزان اعطا و هدیه‌ای از سوی باشگاه خواجه عطا به آنها تقدیم شد.
کاگران گفت: فستیوال زیر ۱۱ سال هم که آخرین فستیوال تابستانه سال ۹۷ بود در روز جمعه ۱۶ شهریورماه با شرکت ۱۰ تیم با اجرای مراسم افتتاحیه و اجرای گروه موزیک نیروی دریایی منطقه یکم و انجام ۲۰ بازی برگزار گردید و در پایان از کلیه فوتبال آموزان با لوح و مدال تقدیر گردید.
تیم‌های البدر کنگ و شاهین مهر رودان بعنوان مهمان در این فستیوال شرکت داشتند
در پایان از میزبانی بسیار خوب باشگاه خواجه عطا و مجموعه تیم مدیریتی آن باشگاه و مدرسه فوتبال شان تشکر و قدردانی می‌نمایم.
وی افزود: ضمنا فستیوال‌های فصل پاییز به میزبانی باشگاه میعاد و باشگاه صدرا برگزار می‌گردد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما