کدخبر : 143182
یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری در هرمزگان

جنوب پرس: مدیرکل پشتیبانی امور دام استان هرمزگان گفت: توزیع گوشت و مرغ برای تنظیم بازار در سطح استان در حال انجام است.

به گزارش جنوب پرس ، عبدالرضا تقی‌زاده امروز افزود: مرغ منجمد، گوشت قرمز منجمد وارداتی و گوشت گرم گوسفندی وارداتی از کشور استرالیا با نرخ مصوب بین شهروندان توزیع می‌شود.

وی اظهار داشت: قیمت هر کیلو مرغ منجمد ۶۷۵۰ تومان، گوشت قرمز منجمد وارداتی ۲۹ هزار تومان و گوشت گرم گوسفندی واردارتی از استرالیا نیز به قیمت ۳۹ هزار و۵۰۰ تومان به شهروندان عرضه می‌شود.

تقی زاده تاکید کرد: مرغ و گوشت به اندازه کافی در استان ذخیره‌سازی شده است و توزیع آن در سطح گسترده در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف کارمندان ادارات و عاملین توزیع معرفی شده از طرف دبیرخانه ستاد تنظیم بازار در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان هرمزگان با بیان اینکه گوشت و مرغ‌های توزیع و عرضه شده از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند؛ تصریح نمود: این توزیع گوشت در تمام شهرستان‌ها وشهرها و بخش‌ها صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: هیچگونه محدودیتی در عرضه گوشت و مرغ برای خانوارها وجود ندارد و این اقلام پروتئینی به مقدار نیاز عرضه می‌شود و شهروندان می‌توانند از اماکن اعلام شده خریداری نمایند.

تقی‌زاده ابراز داشت: در دهه محرم و ایام سوگواری و عزاداری شهادت مظلومانه حضرت اباعبدا… الحسین(ع) هم هیات‌های مذهبی و شهروندان می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه از ستاد تنظیم بازار و مراجعه به پشتیبانی اموردام، گوشت و مرغ مورد نیاز خود را برای مراسمات این ایام و نذورات تامین نمایند.

به گفته مدیرکل پشتیبانی امور دام استان هرمزگان از ابتدای امسال تاکنون ۲۴۰۰ تن مرغ‌ منجمد و ۱۵۰ تن گوشت‌ منجمد در استان توزیع شده است.

وی وعده نمود: تا زمان تعدیل قیمت‌ها و بدون هیچگونه محدودیتی توزیع مرغ و گوشت در استان ادامه دارد و شهروندان هیچگونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما