کدخبر : 143091
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری رزمایش عاشورائیان در لامرد

جنوب پرس: فرمانده سپاه لامرد گفت: رزمایش و نمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول‌الله (ص) 2 به مدت 2 روز در لامرد برگزار می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ حسن عبدالله زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیج به‌عنوان مولود انقلاب در شرایط حساس و بزنگاه‌ها حضوری همیشگی و فعال داشته است.

وی افزود: در وضعیت کنونی در سطح منطقه بر اساس آرمان‌های جمهوری اسلامی یعنی ایستادگی در مقابل نفوذ دشمن و دفاع از مظلومین عالم به‌ویژه جهان اسلام، مرزهای فکری، اعتقادی، فرهنگی و سیاسی بسیج آرایش موردنیاز با شرایط موجود می‌گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد گفت: در این شرایط اقدامات بسیج برای دوستان انقلاب امیدآفرین و پیام امیدبخش است و برای دشمنان پیام یاس و ناامیدی به دنبال دارد.

عبدالله زاده خاطرنشان کرد: ایالت متحده آمریکا به‌عنوان سردمدار استکباری قصد دارد تا با ائتلاف‌سازی و استفاده از متحدان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای همچون رژیم صهیونیستی و سعودی و گروهک‌های ضدانقلاب و معاندین ترکیبی از تهدیدات نرم، نیمه سخت و سخت را به‌صورت نیابتی یا مستقیم علیه جمهوری اسلامی طراحی و اجرا کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد در مورد برگزاری رزمایش و نمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول‌الله (ص) ۲ در لامرد نیز تصریح کرد: این رزمایش بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده با حضور اولویت اول گردان‌های بیت‌المقدس  و با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت در ۲۲ شهریورماه به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این رزمایش بزرگ باهدف زنده نگه داشتن روحیه حماسی و امید در مردم و ایجاد یاس و نامیدی در دشمن، نمایش اقتدار و توانایی نظامی در حفظ امنیت و انسجام و هماهنگی نیروهای عمل کنده برگزار می‌شود.

عضو شورای تأمین لامرد اضافه کرد: در این رزمایش، انفجارات، تاکتیک‌های رزم شبانه، آمادگی جسمانی و کارهای رزمی صورت می‌گیرد.

عبدالله زاده بیان داشت: علاوه بر نمایش اقتدار نیروها در این رزمایش، هم‌زمان ۱۲ گروه جهادی در قالب ۳۰۰ نیروی جهادی به‌منظور محرومیت‌زدایی از ۱۰ شهریور تا پایان شهریورماه در عرصه‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، مشاوره و خدمات پزشکی در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستان لامرد حضور خواهند داشت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما