کدخبر : 142970
پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری عاملان قتل تبعه افغان در دشتستان

جنوب پرس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری عاملان قتل تبعه افغان در شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار خلیل واعظی چهارشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای کاهش وقوع جرایم و افزایش کشفیات آن تلاش‌های خوبی صورت گرفته و شاهد بهبود شاخص‌ها هستیم.

وی از دستگیری عاملان قتل تبعه افغان در دشتستان خبر داد و افزود: هفته گذشته شخصی به هویت معلوم به کلانتری وحدتیه مراجعه و از قتل شبانه کارگر تلمبه کشاورزیش به هویت «ب» تبعه افغانستان به دست فرد یا افرادی ناشناس خبر داد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: با حضور عوامل انتظامی در محل حادثه مشخص شد جوانی حدودا ۲۵ ساله بر اثر شلیک اسلحه فوت کرده است و پس از انجام تحقیقات مقدماتی، پرونده در اختیار کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی دشتستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پس از چند روز اقدام اطلاعاتی و پلیسی و تحقیقات تخصصی و میدانی دو نفر مظنون شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: این دونفر در دو عملیات جداگانه در شهرهای بوشهر و وحدتیه دستگیر شدند.

سردار واعظی تصریح کرد: متهمین دستگیر شده در مواجهه با مستندات و ادله‌های کارآگاهان پلیس به بزه انتسابی با انگیزه سرقت از تلمبه کشاورزی اعتراف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از منزل این افراد سلاح بکار رفته در قتل به همراه ۴۳ فشنگ جنگی و هفت دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما