کدخبر : 142968
پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

ایجاد بیش از ١٥٠ شغل در بخش فرهنگی بوشهر

جنوب پرس: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: با وجود تسریع در صدور مجوزها، در هرسال بیش از ١٥٠ شغل در بخش فرهنگی ایجاد شده است.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمیده ماحوزی بیان داشت: خدمت رسانی بی‌منت و صداقت در گفتار، رفتار و عمل در انجام امور از وظایفی است که دولت تدبیر و امید به آن پایبند بوده است.

وی عنوان کرد: هدف این اداره رشد و تعالی فرهنگ و هنر در سطح جامعه در راستای اطلاع رسانی شفاف است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به فعالیت‌های انجام شده فرهنگی اشاره کرد و افزود: کسب مقام پایتخت کتاب ایران، مقام برتر کشوری در ثبت باشگاه‌های کتاب خوانی، شهر برتر باشگاه های کتاب خوانی کشور توسط شهر خورموج، قرار گرفتن روستاهای درازی، چهار روستایی و محمدصالح در جمع روستاهای برتر دوستدار کتاب، کسب عنوان برتر مروجین کتاب توسط مربیان باشگاه های کتاب خوانی، کسب مقام اول در جشنواره مد و لباس و افزایش شور و نشاط اجتماعی از جمله فعالیت‌هاست.
وی در خصوص فعالیت های قرآنی و ستاد اقامه نماز نیز اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توانست مقام اول فعالیت های قرآنی، دستگاه برتر در ترویج فعالیت های نماز و رتبه برتر در برگزاری کلاس های اوقات فراغت را کسب کند.
ماحوزی همچنین خاطرنشان کرد: کسب سه استان برتر در فعالیت های نمایشی، بیشترین اجرای موسیقی در سطح ملی و اعزام ٤ گروه موسیقی به خارج از کشور از سوی این اداره کل فعالیت های انجام شده در حوزه هنری است.
وی در ادامه به بخش عمرانی و فراهم نمودن زیرساخت های فرهنگی و هنری پرداخت و بیان داشت: تجهیز و به سازی فرهنگ سراها، تجهیز و نوسازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد، واگذاری مجتمع‌های فرهنگی و هنری به بخش خصوصی و احداث پلاتو و نگارخانه در سراسر استان از فعالیت های این بخش است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر یادآور شد: کاهش ٨ نفر از نیروهای قراردادی و تسهیل در روند تبدیل وضعیت کارکنان به پیمانی از جمله کارهای انجام شده در بخش اداری است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما