کدخبر : 142857
چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

کشف جرایم خشن در استان بوشهر افزایش یافت/ کاهش ۴۲ درصدی وقوع قتل

جنوب پرس:  رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از کاهش ۴۲ درصدی وقوع قتل در سطح استان خبر داد و گفت: امسال میزان کشفیات جرایم خشن در استان بوشهر ۳۲ درصد افزایش یافته است.

کشف جرایم خشن در استان بوشهر افزایش یافت/ کاهش ۴۲ درصدی وقوع قتل

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ جوشن سهرابی اظهار داشت: در راستای مقابله با جرایم اقدامات خوبی صورت گرفته و کاهش وقوع جرایم و افزایش میزان کشفیات را به صورت جدی در دستور کار داریم.

وی، پیشگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی را به عنوان یک اولویت در سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: با تلاش پلیس‌های تخصصی پیشگیری، آگاهی و مشارکت شهروندان شاهد دستیابی به موفقیت‌های خوبی هستیم.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر مقابله جدی با جرایم خشن را به عنوان یک اولویت مهم در سال جاری عنوان کرد و افزود: امسال شاهد افزایش ۳۲ درصدی کشفیات جرایم خشن در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم.

کاهش ۴۲ درصدی وقوع قتل

وی با بیان اینکه دستگیری افراد مرتبط با جرایم خشن نیز در استان بوشهر ۶۹ درصد افزایش داشته است، ادامه داد: در زمینه جرایم خشن در استان بوشهر نسبت کشف به وقوع ۹۰ درصد بوده است.

سرهنگ سهرابی با بیان اینکه این میزان کشفیات جرایم خشن حاصل تلاش کارآگاهان در تعامل با دستگاه قضایی بوده است، خاطرنشان کرد: وقوع قتل در سال جاری با کاهش ۴۲ درصدی روبرو بوده است.

وی از شناسایی و انهدام ۱۱ باند سرقت در سطح استان طی سال جاری خبر داد و بیان کرد: در این راستا ۳۴ سارق شناسایی و دستگیر شده‌اند و ۱۵۰ فقره سرقت کشف شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما