کدخبر : 142663
سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

آماده کمک به اجرای طرح‌های وزارت نفت هستیم

جنوب پرس: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح آماده اجرای طرح های وزارت نفت برای جلوگیری از خام فروشی نفت است.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از صدا و سیمای مرکز بوشهر، امیر سرتیپ امیر حاتمی در مراسم افتتاح سه طرح پتروشیمی در عسلویه با حضور رئیس جمهور گفت:  این مراسم نمادی از اقتصاد مقاومتی، هوشمندی بلوغ و انسجام مدیریت اقتصادی کشور در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

وی افزود: این سه طرح عظیم پتروشیمی بخشی از باروری اقتصاد کشور را به منصه ظهور رسانده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: متانول مرجان با ظرفیت یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن، فاز سوم پتروشیمی پردیس با توان تولید یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن اوره و ۶۸۰ هزار تن آمونیاک و دماوند برای پشتیبانی از این طرح‌ها و ۲۲ طرح پتروشیمی دیگر که در مجموع با سرمایه گذاری ۱٫۳ میلیارد دلار به بهره برداری رسیده اند.

وی تصریح کرد: مدیران صندوق تامین اجتماعی نیروهای مسلح آماده اند در شرایط تحریم یکی از پاک ترین سرمایه های کشور را در ضروری ترین بخش های اقتصادی کشور سرمایه گذاری کنند و آن را در اختیار دولت قرار دهند.

امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان کرد: جذاب شدن قیمت سهام پتروشیمی ها می تواند آثار مهمی بر شرایط اقتصادی داشته باشد؛ هم نقدینگی را مدیریت کند و هم به ارزآوری و صادرات کمک کند.

وی تاکید کرد: صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح آماده اجرای طرح های وزارت نفت برای جلوگیری از خام فروشی نفت است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما