کدخبر : 142035
شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

مشخص شدن امام جمعه جهرم تا یک ماه آینده

جنوب پرس: مسوول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس گفت: تمام تلاش ما این است تا کمتر از یک ماه آینده تکلیف تصدی امام جمعه جهرم را مشخص کنیم.

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام حسین ملک مکان امروز در جهرم اظهار داشت : تعیین امام جمعه نیازمند بررسی و طی شدن یک روند و مراحل اداری است.

وی با اشاره به اینکه روند انتصاب امام جمعه جهرم از چند ماه پیش در حال انجام بوده است، افزود: جهرم یک شهر بسیار مهم و عالم خیز بوده و این مهم سبب شده تا گزینه‌های تصدی امام جمعه سخت و دشوار شود.

مسوول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس با تاکید بر طولانی شدن روند انتخاب امام جمعه جهرم گفت: تمام تلاش ما این است که بهترین گزینه از لحاظ برخورداری از پایگاه مردمی، اجتماعی و علمی را برای جهرم که داالعباده است انتخاب کنیم.

وی با اشاره به اینکه جهرم علمای خوب و ارزشمند زیادی دارد اما به دنبال فردی هستیم که از همه لحاظ جامع و بهترین باشد، تصریح کرد: تلاش ما این است که امام جمعه جهرم در سریع‌ترین زمان و در یک ماه آینده انتخاب و معرفی شود.

ملک مکان مسوولیت گریزی را از مشکلات گزینه‌های تصدی امام جمعه جهرم عنوان کرد  و بیان داشت: متاسفانه بهترین‌هایی که ما مد نظر داریم یک مقدار مسوولیت گریز هستند که این امر سبب تاخیر در انتخاب امام جمعه جهرم شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما