کدخبر : 141539
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

تذکر جدی به ایرلاین‌های مستقر در خوزستان/ پروازهای چارتری را حذف کنید

جنوب پرس: مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان این‌که 4 ایرلاین هستند که معمولا پروازهای خود را به صورت چارتری انجام می‌دهند، گفت: در این زمینه بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ممنوعیت پروازهای چارتری در مسیراهواز به تهران و بالعکس به سازمان‌ها ابلاغ و به ایرلاین‌‌ها تذکر داده شد که سریعا نسبت به جمع‌آوری پرواز چارتری خود و انجام پروازهای برنامه‌ای اقدام کنند.
الزام ایرلاین‌ها به تسویه‌ بدهی ۷۰۰ میلیارد تومانی خود تا فردا/ تعلل در پرداخت بدهی جرم محسوب می‌شود
به گزارش جنوب پرس ، امید بن عباس با اشاره به افزایش نامتعارف بلیت‌های پروازی مسیر اهواز به تهران و بالعکس، اظهار کرد: روز گذشته جلسه‌ای با حضور تمام روسای ایستگاه‌های  شرکت‌های هواپیمایی، مدیر کل فرودگاه‌ها، مدیر کل تعزیرات و معاون نظارت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد که در این جلسه موارد را هم اندیشی کردیم و بررسی‌هایی انجام گرفت.
وی با بیان این‌که ۴ ایرلاین هستند که معمولا پروازهای خود را به صورت چارتری انجام می‌دهند، افزود: در این زمینه بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر ممنوعیت پروازهای چارتری در مسیر  اهواز به تهران و بالعکس به سازمان‌ها ابلاغ و به ایرلاین‌‌ها تذکر داده شد که سریعا نسبت به جمع‌آوری پرواز چارتری خود و انجام پروازهای برنامه‌ای اقدام کنند.
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان ادامه داد: در همین خصوص استاندار خوزستان به شرکت‌های هواپیمایی مدنظر هشداری داده و هماهنگی‌های لازم با سازمان هواپیمایی کشوری انجام شده و در صورتی که پروازهای چارتری این شرکت‌ها در مسیرهای ذکر شده برداشته نشود از دادن خدمات فرودگاهی به این ایرلاین‌ها معذور خواهیم بود.
بن عباس عنوان کرد: امیدواریم از هفته آینده شاهد آن باشیم  که پروازها در مسیر اهواز تهران و بالعکس  به صورت برنامه‌ای و سیستمی باشد .
وی گفت: در خصوص پروازهای اهواز – مشهد که با قیمت‌های بسیار بالایی به فروش می‌رسید نیز پیگیری‌هایی انجام گرفته است. در این خصوص دستورات لازم به سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان داده شده تا پرونده‌های لازم را تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع دهد.
بنا بر این گزارش ایسنا، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان ادامه داد: با توجه به این که فرودگاه اهواز چهارمین فرودگاه کشور از نظر حجم پروازی است، قرار شد با مدیران عامل ایرلاین‌های مختلف نشست داشته باشیم و به تعامل دو طرفه در انجام کار برسیم. همانطور که یک بازار بزرگ در خوزستان در اختیار ایرلاین‌های مجاز قرار داده شده است، انتظار داریم که این شرکت‌های هواپیمایی نیز نسبت به دادن خدمات ویژه به مسافران خوزستانی اقدام کنند، نه این که به جای این کار حداکثر قیمت‌ها را لحاظ کنند .
بن عباس بیان کرد: قطعا با ایرلاین‌هایی که تعامل لازم را با استان خوزستان نداشته باشند، نمی‌توانیم مطابق روال فعلی ادامه همکاری را داشته باشیم . امیدواریم بتوانیم برنامه‌ریزی خوبی را انجام دهیم تا در ماه‌های آتی شاهد افزایش کیفیت خدمات شرکت‌های خدماتی در فرودگاه اهواز باشیم.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما