کدخبر : 141457
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

تشکیل پرونده ویژه انضباطی برای دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس

جنوب پرس: رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: پرونده دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در اولویت فعالیت های کمیته انضباطی در روزهای آتی قرار خواهد داشت.
تشکیل پرونده ویژه انضباطی برای دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس
به گزارش جنوب پرس ،  به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده درباره حواشی رخ داده در دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس، گفت‌: به طور حتم پرونده ویژه ای با قید زمان درباره دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در کمیته انضباطی تشکیل خواهد شد. انتشار گزارش های اولیه مربوط به این بازی از طریق رسانه ها،روایت مقدماتی نسبت به مشکلات به وجود آمده را بیان می‌کند و بی شک،پرونده مربوط به این بازی در اسرع وقت و با بررسی و تحلیل کلیه جزییات در کمیته انضباطی رسیدگی خواهد شد.وی ادامه‌ داد: از  ناظران محترم این مسابقه درخواست می‌کنم  در اسرع وقت و با قید فوریت، گزارش ها را به کمیته انضباطی ارسال کنند تا ضمن اتخاذ تصمیم گیری های لازم، اقدام مقتضی صورت پذیرد.بر این اساس پرونده دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در اولویت فعالیت های کمیته انضباطی در روزهای آتی قرار خواهد داشت. اگر در بررسی ها، به جمع بندی خاصی درباره حواشی این بازی برسیم، تصمیمات قاطع کمیته انضباطی اعمال می شود.

حسن زاده بیان‌ کرد: کمیته انضباطی همه زوایای پیدا و پنهان مربوط به مسابقات لیگ برتر را زیر نظر دارد. بر همین اساس، ناظر ویژه انضباطی در دیدار استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود  و امیدوارم روز جمعه شاهد یک فوتبال با کیفیت و بدون حاشیه باشیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما