کدخبر : 141404
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

کلاس داوری درجه ۳ فوتبال در جاسک به کار خود پایان داد

جنوب پرس: رئیس هیات فوتبال شهرستان جاسک گفت: کلاس داوری درجه 3 فوتبال با تدریس عبدالمجید معماری با حضور 33 نفر از شرکت‌کنندگان آقا و خانم در شرقی ترین منطقه از هرمزگان برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، علی عنبری صبح امروز در حاشیه بازدید از این کلاس‌ها اظهار کرد: این دوره پنج روزه به همت هیات فوتبال و همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

وی با بیان این که مباحث کلاس مذکور توسط عبدالمجید معماری مدرس جوان و بومی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تدریس شد و افشین احمدی رئیس کمیته داوران شهرستان به عنوان مدیر کلاس بود، افزود: کلاس داوری درجه سه فوتبال به تعداد ۳۳ نفر که در بخش آقایان ۱۸ نفر و بانوان ۱۵ نفر و در محل سالن آموزش امور تربیتی این شهرستان برگزار شد.
رئیس هیات فوتبال شهرستان جاسک ادامه داد: قبول شدگان در این کلاس در مسابقات شهرستان و به تشخیص و تایید کمیته داوران استان می‌توانند در مسابقات استانی قضاوت کنند و به شرکت‌کنندگان در این کلاس گواهی شرکت داده شد که نتایج کلاس به زودی از سوی مدرس کلاس اعلام خواهد شد.
محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک نیز در ادامه با بیان این که ورزش جاسک دارای استعدادهای خوبی هست و نگاه ما به ورزش نگاه مثبتی است یادآور شد: خوشحالم در جمع داوران فوتبال این شهرستان هستم و این عزیزان به عنوان سفیران جاسک در لیگ‌های مختلف استان و کشور قضاوت خواهند کرد.
وی با اشاره به این که همه ما باید به ورزش جاسک کمک کنیم تا شاهد رشد گسترش ورزش در این منطقه باشیم و با شروع منطقه آزاد جاسک و استقرار کارخانه‌ها بیشتر می‌توانیم به ورزش این بندرساحلی کمک کنیم، اضافه کرد: ورزش موجب سلامتی، شادابی و نشاط جامعه می‌شود و باید در بخش ورزش بانوان این شهرستان تلاش کنیم تا زمینه فعال شدن ورزش بانوان فراهم شود.
گفتنی است، زهرا مرادی تنها داور فوتسال زن استان در لیگ برتر کشور بصورت تخصصی در بخش عملی و تئوری برای شرکت کنندگان خانم در رشته داوری فوتسال در دوره یاد شده تدریس کردند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما