کدخبر : 141403
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

هنوز هیچ دریافتی نداشته‌ایم

جنوب پرس: عباس روزپیکر در پایان بازی تیمش مقابل مقاومت البرز که به تساوی یک- یک انجامید گفت: امروز ما را مجبور به بازی با توپ‌های غیراستاندارد کردند و اگر یک لابی در کمیته فوتسال داشتیم مثل سایر بازی‌ها که با توپ‌های قدیمی برگزار شد بازی ما هم با توپ‌های قدیمی انجام می‌شود. 

 به گزارش جنوب پرس ، عباس روزپیکرصبح امروز بیان داشت: به خدا با این توپ‌ها نمی‌شود بازی کرد و نمی‌دانم فدراسیون و کمیته فوتسال چه اصراری دارد که باید بازی‌ها با این توپ‌های خراب برگزار کند.
وی همچنین در مورد مشکلات مالی فصل گذشته هم گفت: هنوز این مشکلات وجود دارد و مردم و هواداران بدانند که با گذشت ۵ هفته هنوز بازیکنانم دریافتی نداشته‌اند و هنوز قول‌های مسوولان عملی نشده است.
مسعود کیانفر سرمربی مقاومت البرز: ما هم از توپ‌های جدید راضی نیستیم 
سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز هم در پایان بازی تیمش مقابل آذرخش بندرعباس گفت: ما هم از توپ‌های جدید راضی نیستیم اما مجبور هستیم که از دستورات کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال پیروی کنیم.

مسعود کیانفر در مورد عملکرد تیمش در بازی مقابل آذرخش گفت: بازی خوبی هر دوتیم انجام دادند ولی شانس ما در نیمه دوم بیشتر بود و اگر کمی دقت بازیکنان‌مان بیشتر بود یقینا با پیروز بازی را به پایان می‌بردیم اما همین نتیجه مساوی هم در این شرایط هوای و وجود این همه هوادار در سالن فجر برای‌مان ارزشمند است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد