کدخبر : 141393
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز به کار تیم دندانپزشکی قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در اهواز

جنوب پرس: معاون شهردار اهواز گفت: تیم قرارگاه جهادی امام رضا (علیه‌السلام) فعالیت خوددر اهواز را از روز 17 مرداد آغاز کرده است.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از شهرداری اهواز، احمد سراج به برنامه‌های فشرده قرارگاه جهادی در خصوص خدمات‌رسانی اشاره و اظهار کرد: برنامه‌های خدماتی و جهادی قرارگاه بسیار فشرده بود اما با پیگیری‌ها و رایزنی‌های فراوان موفق شدیم تیم دندانپزشکی را در اهواز مستقر کنیم.

وی در خصوص برنامه‌های تیم دندانپزشکی افزود: در مرحله اول مقرر شد بانوان و کودکان کار تحت سرپرستی موسسه خیریه مهر آفرینان مورد ویزیت قرار گیرند و در مرحله دوم روند درمان آن‌ها انجام می‌شود.

معاون شهردار اهواز به استقبال خوب بانوان و کودکان کار تحت سرپرستی از طرح استقرار تیم دندانپزشکی قرارگاه جهادی امام رضا (علیه‌السلام) اشاره کرد و گفت: علیرغم این‌که نفرات قبلاً توسط موسسه معرفی‌شده بودند اما شاهد آن بودیم که این افراد همراهان دیگری را با خود آورده بودند و طبق آمار بیش از ۱۵۰ نفر ویزیت شدند. با هماهنگی‌های صورت گرفته تمامی افرادی که مراجعه کرده بودند ویزیت و مقرر شد آن‌ها هم به برنامه درمانی اضافه شوند.

این مقام مسئول ادامه داد: تلاش برای سلامتی افراد محروم و کم برخوردار در قالب برنامه‌های مشارکتی با موسسات خیریه ازجمله اولویت‌های ما در بخش آموزش‌های شهروندی است. پس از درمان این افراد، به‌موازات آن کارگاه‌های دیگری با عنوان پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان، غربال‌گری و بهداشت فردی نیز برگزار می‌شود. طی هماهنگی‌های صورت گرفته با قرارگاه جهادی امام رضا (علیه‌السلام) هدف‌گذاری آن است که به‌صورت ریشه‌ای و اساسی این قبیل اقدامات صورت پذیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد