کدخبر : 141359
پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت
عضو شورای شهر شیراز:

شورا به‌دنبال احقاق حقوق فروش رفته‌ی شیراز

جنوب پرس: نایب رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز ماموریت این نهاد را احقاق حقوق فروش رفته‌ی شهر دانست.
قاسم مقیمی عضو شورای شهر شیراز

به گزارش جنوب پرس ،  قاسم مقیمی پنجشنبه ۱۸ مرداد در جلسه‌ی شورای سرمایه‌گذاری گفت: سازمان دولتی، ارگان و نهاد اداری باید سهم شهرداری را بدهند چون سهم شهر است و همگان بدانند که حق شهرداری قابل بخشش نیست .

او گفت: سال‌هاست که برخی افراد و سازمان‌ها با استفاده از موقعیت اجتماعی و سازمانی خود با عناوین مشارکت در سرمایه گذاری و ساخت و سازهای تعاملی، به انعقاد قرار داد با شهرداری مبادرت کرده و پس از گذشت مدت قرارداد به دلیل انجام ندادن تعهدات با بهره‌گیری از رانت‌های مختلف و ارتکاب تخلفات زیاد به فکر دور زدن شهرداری افتاده‌اند.

بنا بر این گزارش ایسنا، نایب رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر گفت: بررسی پرونده‌ها به خصوص مالی و حقوقی انرژی زیادی از نیروهای شهرداری می‌گیرد به همین دلیل شهرداری دیگر نباید بازیچه سرمایه‌گذار نماها شود .

مقیمی بازگشت حقوق مادی و معنوی شهرداری از سوی سود جویان را بازگشت حق عمومی شهروندان دانست و گفت: سال‌هاست شهرفروشی در این شهر از سوی برخی مدیران و متولیان انجام می‌شود اما شورای پنجم و شهرداری شیراز مطالبه‌ای بزرگتر و مهمتر از احقاق حقوق فروش رفته شهر و شهرداری ندارند .

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما