کدخبر : 141302
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت

انتخاب داور از انجمن سینمای جوان آباده

جنوب پرس: رییس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر آباده داور بخش عکس شصت و یکمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کشور شد.

انتخاب داور از انجمن سینمای جوان آباده

به گزارش جنوب پرس ، زهرا رجایی، رییس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر آباده در کنار ساعد نیک ذات و سیف الله صمدیان به داوری بخش عکس شصت و یکمین جشنواره منطقه ای سینمای جوانان ایران دعوت شد.

این جشنواره با حضور استانهای گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و اردبیل، از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ مردادماه به مدت ۴ روز در استان اردبیل شهر مشکین شهر برگزار می شود .

زهرا رجایی از سال ۸۴ به عنوان کارمند و از سال ۸۹ با سمت رییس دفتر آباده مشغول فعالیت در حوزه عکاسی و فیلم کوتاه است .

وی متولد ۱۳۵۷ شیراز و دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی و کارشناسی ارشد پژوهش هنر است؛ فعالیت هنری خود را به صورت حرفه ای از سال ۷۶ با نقاشی آغاز کرده و شرکت در بیش از ۱۵ نمایشگاه جمعی و انفرادی نقاشی و عکس، برپایی نمایشگاه عکس انتزاعی فصل پنجم و عکسباران، تولید دو مجموعه سرطان و پرتره معدن را نیز در کارنامه خود دارد .

کسب رتبه ی ۱۸ کنکور دکترای پژوهش هنر سال ۹۷، تالیف کتاب رامبراند، دومیه، چوبک«همگامی رئالیسم ادبی ایران معاصر با نقاشی»، تدریس در دانشگاه، چاپ ۱۲ مقاله علمی و شرکت در کنفرانس های علمی بین المللی) رم ایتالیا، برلین آلمان، لندن، تاجیکستان، استانبول ترکیه و دبی و حضور در کمیته اجرایی جشنواره های هنرهای تجسمی سال ۸۴، فیلمنامه نویسی سال ۸۷ و عکس سال ۸۸ از اهم فعالیت های زهرا رجایی به شمار می آید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما