کدخبر : 141274
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

خبرنگاران و اهالی رسانه با هم به رقابت پرداختند

جنوب پرس: با همکاری خانه مطبوعات، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و کارفرمایی مطبوعات هرمزگان، اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس و با حمایت موسسه اعتباری نور هرمزگان جشنواره ورزشی خبرنگاران در رشته‌های دارت، پرتاب پنالتی بسکتبال، ضربه پنالتی فوتبال و طناب‌کشی برای بانوان و آقایان برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، امروز محمود رئیسی گفت: به مناسبت هفده مرداد روز خبرنگار خانه مطبوعات و انجمن صنفی  روزنامه‌نگاران هرمزگان تصمیم بر این گرفتند که یک دوره مسابقات ورزشی برگزار نمایند که این مسابقات با حمایت مالی موسسه اعتباری نور و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس طی دو روز در خانه دارت و سالن فجر بندرعباس برگزار شد و نفرات برتر هررشته مشخص شدند.
وی اظهار داشت: در برگزاری این مسابقات سعید رضایی رئیس هیات بسکتبال بندرعباس، هاشم جعفری مسؤول انجمن دارت هرمزگان، هادی بلالی‌پور و عطاالله عباس‌پور از سازمان آتش‌نشانی، سعید باخویش، خانم‌ها چنگ، محمدحسینی و  مژگان حیدری  همکاری لازم را داشتند.

مسؤول برگزاری نخستین  جشنواره ورزشی خبرنگاران و اصحاب رسانه بیان داشت: در مسابقات دارت بانوان  که با حضور ۱۷ نفر از خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار شد محبوبه حفیظی از روزنامه صبح ساحل با ۱۶۲ امتیاز اول، راضیه نیرومند از روزنامه صبح ساحل و لیلا فرهادی از روزنامه سراسری دنیای جوانان عنوان دوم مشترک را به دست آوردند و اعظم رام  از روزنامه صبح ساحل سوم شد.

در مسابقات دارت آقایان، اسماعیل سالاری از روزنامه صبح ساحل با ۱۸۳ امتیاز اول شد. کامبیز حسین‌پور از ماهنامه چلچله با ۱۸۱ امتیاز در مکان دوم و عنوان سوم مشترک را امیرحسین طالبی از خبرگزاری ایسنا و محمود رئیسی از روزنامه صبح ساحل از آن خود کردند.
در مسابقات پرتاب پنالتی بسکتبال بانوان که با حضور ۱۴ نفر از خبرنگاران در سالن فجر برگزار شد صدف محمودی از روزنامه صبح ساحل بر سکوی نخست ایستاد، کلثوم حسین‌زاده از روزنامه سراسری همدلی در مکان دوم و راضیه نیرومند از روزنامه صبح ساحل سوم شد.

در مسابقات پرتاب پنالتی بسکتبال آقایان آزاد کویک از هفته نامه سرای وطن اول، حسین نارنجی‌نسب و محمود رئیسی هر دو از روزنامه صبح‌ساحل دوم و سوم شدند.

در مسابقات ضربات پنالتی فوتبال بانوان بتول جهانگیری از روزنامه صبح‌ساحل عنوان نخست را کسب کرد، محبوبه حفیظی از روزنامه صبح‌ساحل دوم و سید سکینه محبی از روزنامه سراسری عصر ایرانیان در مکان سوم ایستاد.

در مسابقات ضربات پنالتی فوتبال آقایان، حسین مرسلی از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس  اول شد، بنیامین عدنانی از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در مکان دوم و امیرحسین طالبی از خبرگزاری ایسنا عنوان سوم را کسب کرد.

در مسابقات طناب کشی بانوان خانم‌ها الهام کمالی، لیلا فرهادی، شهین صادقی، فاطمه کشاورز، سیده سکینه محبی و سمانه کمالی اول شدند.

در مسابقات طناب کشی آقایان، حسین مرسلی، حسین نارنجی‌نسب، سیدجلیل هاشمی، طاها اکبرزاده، محمدمهدی قدیمی و علی اکسیر عنوان نخست را به دست آوردند.
جا دارد در پایان از عامری سرپرست موسسه اعتباری نور و حامد عبدلی‌زاده مسؤول روابط عمومی موسسه‌ نور که همیشه حامی ورزش استان به خصوص ورزش اهالی رسانه هستند کمال تشکر را داشته باشیم.

لازم به توضیح است که حکم‌های قهرمانی به همراه جوایز  نفرات برتر در مراسم روز خبرنگار به آنها اهدا خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما