کدخبر : 141256
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

رسانه‌ها فضای امید و آرامش را در جامعه ایجاد کنند

جنوب پرس: معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه مطالبات به حق قشرهای مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی را دنبال خواهیم کرد، گفت: جامعه امروز نیازمند امید است و انتظار داریم رسانه‌ها فضای امید و آرامش را در جامعه ایجاد کنند.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی با تبریک روز خبرنگار با بیان اینکه آشنایی با مسائل و مشکلات اهالی مطبوعات یک فرصت است، اظهار داشت: ایام روز خبرنگار فرصتی است که می توان ضمن دیدار با اهالی مطبوعات از نزدیک با نظرات این عزیزان آشنا شد.
وی با اشاره به سابقه تاریخی بوشهر در عرصه مطبوعات گفت: قدمت و سابقه تاریخی استان بوشهر در عرصه مطبوعات در سطح کشور مغفول مانده است و اهالی رسانه بوشهر باید نقش مهم خود در این زمینه را ایفا کنند.
معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه رسانه ها در زمینه مولتی مدیا فعال شوند، اضافه کرد: مطبوعات جهان به سمتی می رود که از کاغذ جدا شده و بسیاری از رسانه از فرصت مولتی مدیا بهره می برند.
وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا برخی مدیران از رسانه ها دوری می کنند، بیان کرد: مدیر عاقل نباید از رسانه ها دوری کند، بخشی از کار مدیر تماس با جامعه است برای برقراری ارتباط مناسب با جامعه باید از ابزار رسانه استفاده کنیم.
خورشیدی با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: امروزه کشور نیازمند آرامش است و برای ایجاد آرامش در جامعه باید از ظرفیت خوب رسانه ها استفاده کرد.

وی گفت: آماده حضور در جمع‌های فرهنگی، هنری و… هستم و تاکنون هیچ مطالبه ای برای حضور نبوده که حضور پیدا نکرده باشم و برای حضور در محافل ادبی و اجتماعی در صورت دعوت با افتخار حضور خواهم یافت و حداقل ثمره آن این است که از جمع انرژی می‌گیرم.
معاون استاندار بوشهر در پاسخ به انتقادات صورت گرفته در مورد توزیع آگهی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در این زمینه جلسات متعددی در استانداری داشتیم و نهایت تلاش خود را برای حل این مشکل خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه مطالبات به حق قشرهای مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی را دنبال خواهیم کرد، اضافه کرد: جامعه امروز نیازمند امید است و انتظار داریم رسانه ها فضای امید و آرامش را در جامعه ایجاد کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما