کدخبر : 141221
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز عمليات اجرايی۱۹واحد‌ مسكونی ايتام در حاجی‌آباد

جنوب پرس: رئيس كميته‌امداد حضرت امام‌خمينی(ره)شهرستان حاجی‌آباد از آغاز عمليات‌ اجرايی 19 واحد مسكونی ايتام در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، مسیح الله‌ مرادی صبح امروز در حاشیه کلنگ‌زنی آغاز عملیات‌ اجرایی ساخت واحد مسکونی ایتام در معیت بخشدار‌ احمدی و خیرین در حاجی‌آباد در سخنانی اظهار داشت: امروز کلنگ ساخت یک واحد به نمایندگی از۱۹ واحد مسکونی مددجویی در دست ساخت، در بخش احمدی به زمین شده شد.

وی عنوان داشت: با مشارکت موسسه‌ خیریه اشرف‌الانبیاء و آستان‌ قدس‌ رضوی و همکاری این نهاد عملیات ساخت ۱۹ واحد مسکونی ایتام در روستاهای بخش احمدی و مرکزی آغاز شده است.

رئیس کمیته‌ امداد حضرت امام‌خمینی(ره) شهرستان حاجی‌آباد با بیان اینکه حامیان و خیران در تمام مراحل ساخت‌ و‌ ساز مسکن ایتام مشارکت فعالانه دارند و در تلاش هستند تا بتوانند شرایط مناسبی برای خانه‌دار شدن ایتام و نیازمندان را فراهم کنند افزود: برای ساخت هر واحد مبلغ ۳۲میلیون تومان در نظرگرفته شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این تعداد واحدهای مسکونی به بهره‌برداری برسانیم.

مرادی ضمن قدردانی از مردم نوعدوست و خیرین و حامیان ایتام در جهت خدمت صادقانه به مددجویان یادآور شد: مردم نیکوکار در راستای کمک به نیازمندان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن گویای۰۷۶۳۲۸۸ یا با سامانه جمع‌آوری صدقات با شماره #۰۷۶۶*۸۸۷۷*به نیازمندان این نهاد پرداخت کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما