کدخبر : 141193
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
فاقددیدگاه
پرینت

مدیران مطبوعات هم خبرنگار هستند

جنوب پرس:  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس تاکید کرد: مدیران مطبوعات هم خبرنگار هستند.

مدیران مطبوعات هم خبرنگار هستند

به گزارش جنوب پرس ، صابر سهرابی در جمع مدیر مسئولان روزنامه های فارس ضمن گرامیداشت و  تبریک هفته خبرنگار گفت: شما قبل از اینکه مدیر مسئول روزنامه باشید، خبرنگار بودید و هستید و از نزدیک با مشکلات و فعالیت های خبرنگاران آشنایی دارید.

صابر سهرابی افزود: امروز خدمت شما عزیزان هستیم جهت مطرح کردن موانع و مشکلات مطبوعات و رسانه های نوشتاری، پس از جلسه ای که با استاندار با حضور شما برگزار شد، ایشان باز هم تاکید داشت مشکلات و مسائل مطبوعات جمع آوری و با تایید استاندار به تهران و معاونت مطبوعاتی ارسال شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در ادامه تاکید کرد: مسائل و مشکلاتی که می توان در مرکز استان حل کرد را بی تردید در اولویت قرار خواهیم داد.

سهرابی در ادامه با اشاره به یکی از مشکلات مهم روزنامه ها در بحث اشتراک دستگاهای دولتی، افزود: طبق رایزنی های صورت گرفته مقرر شد مسائل اشتراک روزنامه ها و پرداخت هزینه ها هرچه سریع تر صورت گیرد و بتوانیم دستگاه های دیگر را برای خرید اشتراک بیشتر و همچنین پرداخت به موقع هزینه ها تشویق کنیم.

در ادامه جلسه مدیران مسئول مطبوعات فارس به بیان دیدگاه ها و همچنین مشکلات و موانع حوزه کاری خود پرداختند. صابر سهرابی در پایان جلسه در خصوص موارد مطرح شده گفت: بسیار خرسندم که در نخستین نشست با مدیران مسئول رسانه های مکتوب مسائل بسیار مهمی مطرح شد، هرچند از پیش واقف بودم که با چه مشکلات و دشواری این مسیر را ادامه می دهید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن قدردانی از حضور تمامی مدیران مسئول روزنامه های فارس در این نشست افزود: امید آن داریم موارد مطرح شده هرچه سریع تر محقق شود تا بتوانیم گامی مثبت در جهت بهبود فعالیت های پیش رو رسانه ها برداریم.

در خاتمه تمامی موارد و مشکلات مطرح شده در خصوص نشریات و مطبوعات مکتوب فارس جمع آوری و جمع بندی شد، تا با پیگیری های صورت گرفته بخشی از طریق وزارتخانه و معاونت مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخش دیگر از طریق استانداری و مدیران استانی و همکاری سایر نهادهای فرهنگی محقق گردد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما