کدخبر : 141162
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

بیش از ۵هزار واحد مسکونی روستایی شادگان در برابر حوادث بیمه هستند

جنوب پرس: سرپرست فرمانداری شادگان گفت: در حال حاضر پنج هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی روستایی شادگان در برابر حوادث بیمه هستند.

بیش از ۵هزار واحد مسکونی روستایی شادگان در برابر حوادث بیمه هستند

به گزارش جنوب پرس ، سعید حاجیان ظهر امروز در حاشیه بازدید از منازل مقام سازی روستایی این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تعداد پنج هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی روستایی که از تسهیلات ساخت مسکن این نهاد استفاده کرده اند، بیمه حوادث شدند.

وی با تاکید بر نقش مهم مقاوم سازی در برابر حوادث پیش‌بینی نشده افزود: مقاوم‌سازی منازل نقش مهمی در جلوگیری از تخریب و بروز بحران دارد چراکه هم خسارت مالی و هم روانی بر روی خانوارها می‌گذارد که با مقاوم سازی واحدهای مسکونی، خانوارها از این خسارات مصون می‌مانند.

سرپرست فرمانداری شادگان با اشاره به اینکه بنیاد مسکن گام های اساسی برای توسعه روستایی در شادگان برداشته است، بیان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهاد برخاسته از متن انقلاب و یادگار امام راحل گام های محکم و اساسی برا ی محرومیت زدایی و توسعه روستایی در مناطق دور افتاده و محروم برداشته است.

حاجیان گفت: در بحث مسکن روستایی بنیاد مسکن طرح‌های خوبی را در دولت تدبیر و امید را انجام داده و بنیاد مسکن شهرستان شادگان نسبت به مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی روستایی برنامه‌ریزی لازم را دارد و تاکنون هم در این امر موفق بوده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد