کدخبر : 141134
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت

روند تکمیل پروژه‌های عمرانی آبدان شتاب بیشتری گرفته است

جنوب پرس:  شهردار آبدان با بیان اینکه روند تکمیل پروژه‌های عمرانی آبدان شتاب بیشتری گرفته است، گفت: توسعه زیرساخت‌ها در آبدان از مهمترین اقدامات شهرداری است.

روند تکمیل پروژه‌های عمرانی آبدان شتاب بیشتری گرفته است

به گزارش جنوب پرس ، مصطفی تفضلی‌نیا در حاشیه بازدید از پایان عملیات زیرسازی خیابان شهید حججی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از مهمترین اقدامات شهرداری می‌توان به توسعه زیرساخت‌ها و مسیرهای ارتباطی اشاره کرد.

شهردار آبدان با اشاره به اینکه بهبود وضعیت خیابان‌ها تاثیر بسزایی در تسریع و تسهیل در تردد و جابجایی شهروندان خواهد داشت، عنوان کرد: شهرداری آبدان تمام تلاش خود را در راستای رضایت مندی مردم به کار بسته است.

تفضلی نیا افزود: فعالیت‌های خوبی در زمینه بهسازی و مرمت معابر و خیابان‌های شهر انجام گرفته و امیدواریم با تکمیل طرح‌های در دست اجرا شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شهر باشیم.

وی همچنین بیان کرد: در زمان تصدی این شهردار با تعامل خوب مردم این شهر پروژه‌های عمرانی در این شهر شتاب بیشتری گرفته است.

شهردار آبدان تصریح کرد: اجرای پروژه خیابان شهید حججی که یکی از آرزوهای دیرینه مردم بود با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال به طول ۴۲۰ متر و عرض ۱۰ متر توسط این شهرداری انجام شده‌ است.

وی اضافه کرد: به منظور تسریع در کار مردم بخش آبدان سامانه گویا تلفن ۱۳۷ شهرداری آبدان راه اندازی شده و مردم عزیز بخش می‌توانند به صورت شبانه روزی برای رفع مشکل انتقاد و پیشنهاد با این شهرداری تماس بگیرند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما