کدخبر : 141047
پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

جزییات تکلیف وزیرکشور به همه مجموعه وزارت کشور

جنوب پرس: معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور از تکلیف وزیرکشور به همه مجموعه وزارت کشور خبرداد و به تشریح این تکلیف پرداخت.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، جواد ناصریان در نشست با مسئولان ستاد استانداری بوشهر تکریم ارباب و رجوع را از اولویت‌های مجموعه‌های وزارت کشور دانست و گفت: روزانه بیش از ۵ میلیون نفر به دستگاه‌های اجرایی مراجعه می‌کنند که باید تلاش شود مردم از پیگیری خواسته‌های خود رضایت داشته باشند.
وی از تکلیف وزیرکشور به همه مجموعه وزارت کشور خبرداد و بیان کرد: وزیر کشور به همه استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تکلیف کردند که با پاسخگویی مطلوب رضایت‌مندی مردم را فراهم کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور ایجاد میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی را از تاکیدات رئیس جمهور و وزیر کشور دانست و گفت: براین اساس میز خدمت در استانداری‌ها و فرمانداری‌ها مستقر و به مرور الکترونیکی می‌شود.
وی با بیان اینکه مطالبات مردم در مراجعه به میز خدمات ثبت و ضبط می‌شود افزود: با الکترونیکی شدن میز خدمت در مجموعه وزارت کشور مطالبات و خواسته‌های مراجعه کنندگان ثبت و ضبط و پیگیری می‌شود.
ناصریان از الکترونیکی شدن سامانه‌های پاسخگویی به مطالبات مردم در مجموعه وزارت کشور خبرداد و بیان کرد: اکنون بخشی از این سامانه در قالب بخش سامد در حال اجراء است و  این مجموعه تکمیل  و تجهیز می‌شود که بخشی از ارزیابی شاخص‌های عملکردی استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها پیگیری مطالبات مردم در قالب تکریم ارباب و رجوع است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما