کدخبر : 141020
پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۸:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

راه اندازی دو مرکز فرماندهی مدیریت بحران

جنوب پرس: معاون خدمات شهری شهردار اهواز از راه اندازی دو مرکز مانیتورینگ و فرماندهی مدیریت بحران در شرق و غرب اهواز خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی شهرداری اهواز، علیرضا عالیپور با اشاره به اهمیت و ضرورت وجود مرکز مانیتورینگ و فرماندهی مدیریت بحران به منظور رصد مخاطرات طبیعی در شهر اهواز اظهار کرد: در نشست مشترکی که با حضور شهردار اهواز، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری داشتیم مقرر شد دو ایستگاه آتش نشانی در شرق و غرب اهواز را به منظور راه اندازی دو مرکز فرماندهی مدیریت بحران تجهیز کنیم.

وی همچنین از احداث یک سالن چند منظوره در یکی از مناطق شهر اهواز خبر داد و گفت: در خصوص این سالن که در حال حاضر به شکل یک سوله نیمه کاره در یکی از مناطق شهر اهواز قرار دارد هماهنگی های لازم با معاونت فنی انجام شده و مقرر شد در مرحله اول با مشاور طرح نشست‌هایی دایر شود تا الزامات، اصول و ملاحظات بحران و پدافند غیر عامل در تکمیل این پروژه لحاظ شود و پس از اعمال اقدامات تکمیلی به عنوان سالن چند منظوره و فرماندهی مدیریت بحران تجهیز و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فرامرزی مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری اهواز در رابطه با این خبر عنوان کرد: خوشبختانه با توجه به اینکه شهردار اهواز بر احداث و تجهیز سالن‌های چند منظوره و مرکز فرماندهی مدیریت بحران در شهر اهواز تاکید دارند پیش بینی می‌کنیم در صورت تخصیص بودجه لازم تا پایان سال بتوانیم این سالن چند منظوره را به بهره برداری برسانیم.

وی افزود: دو مرکز فرماندهی و مدیریت بحران در شرق و غرب اهواز نیز در حال تجهیز هستند که امیدواریم بخش زیادی از فرایند آماده سازی این دو مرکز نیز تا پایان سال پیش خواهند رفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما