کدخبر : 140296
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

همکاری‌های بین بخشی برای خدمات‌رسانی بهتر به مردم در جم تقویت شود

جنوب پرس:  فرماندار شهرستان جم گفت: همکاری‌های بین بخشی برای خدمات‌دهی بهتر در شهرستان جم تقویت شود.

همکاری‌های بین بخشی برای خدمات‌رسانی بهتر به مردم در جم تقویت شود

به گزارش جنوب پرس ، محمد حسینی صبح چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان جم اظهار داشت: با توجه به خشکی و گرمای هوا و احتمال بروز حوادث، همه مدیران باید به صورت تمام وقت در دسترس باشند.

وی با بیان اینکه خارج از دسترس بودن مدیران به هیچ وجه قابل قبول نیست، اضافه کرد: امکانات و تجهیزات مدیریت بحران باید آماده خدمات‌دهی باشند چراکه خرابی این دستگاه‌ها بحران‌های بزرگتری را رقم می‌زند.

فرماندار شهرستان جم با بیان اینکه مدیران باید پاسخگوی وضعیت عملکرد دستگاه ذی‌ربط باشند، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های امدادرسان و مدیریت بحران به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه صد درصدی خدمات باشند.

وی به اهمیت بسیار زیاد مدیریت تجهیزات و نیروی انسانی در هنگام وقوق بحران اشاره کرد و ادامه داد: در هنگام بحران باید متناسب با شرایط شاهد بهترین عملکرد باشیم تا بهترین خروجی کار رقم بخورد.

حسینی خواستار تدوین نیازمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود همه دستگاه‌های مدیریت بحران شد و بیان کرد: اطلاع رسانی صحیح و منطقی در بحران‌ها از موضوعات مهمی است که مدیران باید به آن توجه کنند.

وی با بیان اینکه در زمینه اطلاع‌رسانی باید هوشیارانه عمل شود، تصریح کرد: رسانه‌ها دنبال اطلاع‌رسانی هستند و مدیران باید با رعایت همه جوانب و بر مبنای اطلاعات دقیق و صحیح اطلاعات را منتقل کنند تا تبعات منفی نداشته باشد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما