کدخبر : 140291
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

نظام محرومان را فراموش نمی‌کند

جنوب پرس:  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نظام ما در کارزار مبارزه با آمریکا، هیچگاه محرومان را فراموش نمی‌کند.

نظام محرومان را فراموش نمی‌کند

به گزارش جنوب پرس ، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در آغاز عملیات اجرایی ساخت هزار واحد مسکن روستایی ویژه مناطق محروم استان بوشهر در روستای بنه گز شهرستان تنگستان اظهار داشت: مسکن به عنوان یکی از مهمترین مطالبات خانواده‌های نیازمند است.

وی احداث مسکن در مناطق محروم برای نیازمند را بسیار ارزشمند خواند و اضافه کرد: آغاز کار ساخت خانه مسکونی برای مسستمندان دارای یک پیام بزرگ است که این انقلاب هیچگاه محرومان جامعه را فراموش نمی کند.

امام جمعه بوشهر افزود: این انقلاب نماد اسلامیت و مقاومت در مقابل جهان خواران با نگاه عدالت محور و رفع محرومیت از پیکر جامعه است که به شکل کاربردی نیز به دنبال اجرای آن است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: این آغاز برای ساختن مسکن مددجویی، گواه بر این است که نظام ما در کارزار مبارزه با آمریکا، هیچگاه محرومین را فراموش نمی‌کند چرا که این انقلاب را متعلق به مردم ستمدیده می داند.

صفایی بوشهری بیان کرد: این نوع مردم داری سبب ایجاد اقتداری برای کشور شده که سبب می شود نه تنها آمریکا بلکه هیچ کشوری در این کره خاکی قادر به مقابله با نظام اسلامی و مردم ایران نباشد.

امروز عملیات ساخت هزار واحد مسکن مددجویی با کمک سپاه امام صادق(ع) و پایگاه دوم دریایی سپاه در  ۳۰۱ روستای استان بوشهر آغاز شد و پیش بینی می‌شود طی مدت یک سال این واحدها ساخته و تحویل مددجویان شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما