کدخبر : 140289
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

عملیات احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در مناطق محروم استان بوشهر آغاز شد

جنوب پرس:  مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: هزار واحد مسکن روستایی ویژه مناطق محروم در ۳۰۱ روستای استان بوشهر احداث می‌شود.

عملیات احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در مناطق محروم استان بوشهر آغاز شد

به گزارش جنوب پرس ، احمد لطفی صبح چهارشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث هزار واحد مسکن روستایی ویژه مناطق محروم استان بوشهر در روستای بنه گز استان بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد استان بوشهر، توانمندسازی خانواده های مددجویی است که یکی از شاخص های آن رفع مشکل مسکن است.

وی افزود: در این راستا در کنار اعتباراتی که از طریق کمیته امداد به ساخت و تعمیر مسکن مددجویی اختصاص می یابد به دنبال استفاده از توان خیرین مسکن ساز و عقد تفاهم نامه با سایر مجموعه های خارج از کمیته امداد هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: تجربه موفق کمیته امداد با مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال گذشته برای ساخت یک هزار و ۱۲۱ واحد مسکونی سبب شد که امسال نیز بتوانیم کار ساخت هزار واحد مسکونی دیگر را با مشارکت این مجموعه در سطح استان رقم زنیم.

لطفی بیان کرد: در مجموع و بر اساس نیازسنجی های انجام شده، ساخت سه هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در سطح استان هدف گذاری شده و به دنبال این هستیم که طی یک زمان سه تا پنج ساله مشکل مسکن مددجویان را در سطح استان رفع کنیم.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امروز کار ساخت هزار واحد مسکن مددجویی با کمک سپاه امام صادق(ع) و پایگاه دوم دریایی سپاه در  ۳۰۱ روستای استان بوشهر آغاز می شود و پیش بینی می شود طی مدت یک سال این واحدها ساخته و تحویل مددجویان شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: تفاهمی نیز برای ساخت دوهزار واحد مسکونی بین استانداری بوشهر و کمیته امداد انجام شده که در هفته دولت عملیات اجرایی یک هزار واحد مسکونی از این تعداد آغاز می شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما