کدخبر : 140112
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

برخورد با آموزشگاه های موسیقی که نرخ شهریه را رعایت نمی کنند

جنوب پرس:  معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از برخورد با آموزشگاه های موسیقی که نرخ شهریه را رعایت نکرده و غیرمصوب دریافت می کنند، خبر داد.

برخورد با آموزشگاه های موسیقی که نرخ شهریه را رعایت نمی کنند

به گزارش جنوب پرس ، مهدی رنجبر پیرامون طرح برخی شکایات مردمی از آموزشگاه های آزاد هنری موسیقی درخصوص اخذ شهریه خارج از دستورالعمل مصوب انجمن موسیقی استان به خبرنگار مهر گفت: اعلام می کنیم هرگونه اخذ شهریه اضافی تخلف و با متخلف یا متخلفین برخورد می شود.

وی با بیان اینکه بر اساس بند ۴ ماده ۱۵ و بند ۷ ماده ۱۴ مصوبه ۴۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی برخورد قانونی با این آموزشگاه های متخلف می شود عنوان کرد: یکی از مواردی که مجوز آموزشگاه را لغو خواهد کرد، انجام تخلفات مالی با تایید شورای فنی استان و شورای مرکزی است.

رنجبر با تصریح اینکه در فصل پنجم این قانون بر اساس ماده ۱۴ اقدامات متناسب با میزان تخلف با توجه به محتویات پرونده و گزارش‏های واصله پس از بررسی و تایید و تصویب شورای فنی استان توسط ادارات کل اعمال و سوابق در پرونده درج و بایگانی خواهد شد گفت: تخلف در این باره منجر به لغو اجازه تاسیس و تعطیل دایم آموزشگاه و در صورت لزوم معرفی متخلف به مراجع ذیصلاح می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ضوابط فوق در ۲۵ماده و ۱۵تبصره در جلسه ۴۷۷ مورخ ۲۱ فروردین ۱۳۸۰ شورایعالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما