کدخبر : 139032
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت
انتقاد یک فعال سیاسی از مسؤولان فارس:

آموزش براندازی و جنگ شهری می‌دهند، اما هیچ واکنشی نمی‌بینیم/ انتصابات استانداری آرامش‌بخش نیست

جنوب پرس: دبیر حزب «جام» در فارس گفت: تاجزاده در سفر خود به شیراز در برابر دیدگان متعجب شهروندان به آموزش براندازی و جنگ شهری می‌پردازد، اما متأسفانه هیچ اقدامی از سوی دستگاه‌های نظارتی و سیاسی مشاهده نمی‌شود.
محمدرضا مشفقیان فعال سیاسی

به گزارش جنوب پرس ، محمدرضا مشفقیان ضمن اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم حفظ وحدت تصریح کرد: اگر وحدت ملی حاصل شود و الزامات و اقتضائات آن نیز رعایت شود، قطعاً از گردنه تحریم‌ها و فشارهای همه‌جانبه بین‌المللی به راحتی عبور خواهیم کرد.
وی بیان کرد: ما هم به تأسی از فرمایشات ایشان و به عنوان یک اصل عقلی و سیاسی و یک ضرورت خود را ملزم می‌دانیم که حامی دولت باشیم؛ اما بصورت دوستانه و برادرانه از عزیزانی که مسئولیت حفظ و هماهنگی مسائل سیاسی و اجتماعی شیراز و فارس را بر عهده دارند، انتظار داریم که تحریکات سیاسی و اقدامات ساختارشکنانه و مخلّ وحدت مهار شود.
این فعال سیاسی با اشاره به سخنرانی افراد معلوم‌الحال در شیراز گفت: مثلاً سخنرانی در شیراز دعوت می‌شود که علناً همه اعتقادات و ارکان نظام اسلامی را زیر سوال می‌برد و افرادی که در این استان مسئولیت‌هایی نیز بر عهده دارند از سخنان وی با سوت و کف استقبال می‌کنند که این امر نشان تأیید و همراهی با ساختارشکنی است.
دبیر جامعه اسلامی مهندسین فارس در ادامه خاطرنشان کرد: چندی پیش برخی احزاب غیرقانونی از تاجزاده، سخنران ساختارشکن دیگری به شیراز دعوت کرده‌اند و او در سخنرانی خود، در برابر دیدگان متعجب شهروندان به آموزش براندازی و جنگ شهری می‌پردازد، اما متأسفانه هیچ اقدامی از سوی دستگاه‌های نظارتی و سیاسی مشاهده نمی‌شود، بلکه با تداوم دعوت از سخنرانان ساختارشکن، با نوعی همراهی و تأیید نیز مواجه هستیم.

بنا بر این گزارش فارس، مشفقیان همچنین خاطرنشان کرد: انتصابات سیاسی اخیر در مجموعه استانداری فارس، آرامش‌بخش نیست و انتصاب فردی که سابقه حمایت از سران فتنه و ساختارشکنی‌های سیاسی را در کارنامه خود دارد، نشان می‌دهد احتمال تکرار حضور سخنرانان هتاک به آرمان‌های انقلاب و حاشیه‌ساز در شیراز و فارس بسیار محتمل خواهد بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما