کدخبر : 139014
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت
نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

وزیر جهادکشاورزی برای انتصاب مدیرکل شیلات اصرار نکند

جنوب پرس: نماینده مردم حوزه انتخابیه شرق هرمزگان گفت: وزیر جهادکشاورزی برای انتصاب مدیرکل جدید شیلات در هرمزگان اصرار نکند این مدیر را شایسته این پست نمی دانم.
سیدمصطفی ذوالقدر

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در مورد اعتراضش در جلسه شورای برنامه ریزی استان به یک وزیر بیان داشت: منظورم از یک وزیر، وزیر جهادکشاورزی است که سعی دارد تا فردی را به عنوان مدیرکل شیلات در استان منصوب کند که از نطر بنده شایسته این انتصاب نیست.

وی عنوان کرد: محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی سعی دارد تا به توصیه یکی از نمایندگان هرمزگان در مجلس فردی را بهعنوان مدیرکل شیلات منصوب کند که عملکرد قابل قبولی در سمت های قبلی ندارد.

ذوالقدر خاطرنشان کرد: این نماینده استان در مجلس بداند اگر اصرار داشته باشد وزیر جهادکشاورزی را جهت پاسخگویی به عملکردش به صحن علنی مجلس خواهم کشاند و در مورد این انتصاب هم شفاف سازی خواهم کرد.

بنا بر این گزارش مهر، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر زمانیکه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان بدون نام آوردن از وزیری نوع انتصاب یک مدیرکل را قابل قبول ندانست و موجب شد تا فریدون همتی استاندار هرمزگان در این جلسه واکنش نشان دهد و عنوان کرد که بنده هم نماینده مجلس بوده ام و باید جایگاهها را حفظ کرد. وظیفه وزیر و استاندار انتصاب است و نمایندگان باید به وظیفه نظارتی خود بپردازند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما