کدخبر : 139004
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

اعلام برنامه روزانه قطع برق در کهگیلویه و بویراحمد

جنوب پرس: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز یکشنبه بیست چهارم تیرماه برنامه خاموشی اعمال شده باهدف مدیریت اضطراری در پیک بار در برخی از مناطق این استان اجرایی می‌شود.
قطعی برق

به گزارش جنوب پرس ،  داود راهزادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مناطق اعمال خاموشی در شهرستان گچساران را مربوط به مناطق سدچم شیر و پمپاژهای ماهور باشت از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۶ و ۱۷:۱۰ دقیقه است.

وی عنوان کرد: در شهرستان بویراحمد نیز برخی از مناطق شهر یاسوج از جمله بلوار امت، محمودآباد، ابوذرها ، قسمتی از کاشانی ها و شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج در روز جاری از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۵۰ دقیقه و ۱۳:۵۰ دقیقه تا ۱۶:۱۰ دقیقه خاموشی های بابرنامه اعمال می‌شود.

راهزادی ابراز کرد: در بخش مارگون بویراحمد نیز مناطق شهنیز ، جوبریز ، دلی گردو ، شبلیز و مورزرد زیلایی از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۱۰ دقیقه خاموشی بابرنامه اعمال می‌شود.

وی تصریح کرد: اعمال خاموشی بابرنامه در شهرک چرام، روستای فشیان و روستاهای مسیر گچساران در شهرستان چرام از ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۳۰ دقیقه هم در امروز است.

بنا بر این گزارش تسنیم، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:  شهر باشت و حومه در شهرستان باشت نیز در روز جاری شاهد اعمال خاموشی بابرنامه از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه تا ۱۵:۳۰ دقیقه است.

راهزادی افزود: در ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه تا ۱۷:۱۰ دقیقه نیز کلید فیدر پست ۵۰۸۲ بخش قلعه رئیسی شامل مناطق قلعه دختر، قلعه رئیسی، دیشموک و روستاهای تابعه در شهرستان کهگیلویه جهت اعمال خاموشی بابرنامه قطع و وصل می‌شود.

وی بیان کرد: میزان مصرف برق در این استان از ۴۱۵ مگاوات گذشته که متاسفانه نشان دهنده رشد شش درصدی مصرف برق توسط مشترکان است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما