کدخبر : 138587
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل در شهرستان دیر

جنوب پرس: رئیس کمیته امداد شهرستان دیر گفت: 70 نفر از مددجویان و مجریان طرح های خدماتی کسب و کار در دوره آموزشی پایدار سازی مشاغل شرکت کردند.

به گزارش جنوب پرس ، مسلم انیژپور اظهار داشت: آموزش پایدارسازی مشاغل جهت افزایش بهره وری سرمایه گذاری، افزایش کیفیت تولیدات و محصولات، آشنایی مجریان طرح با دانش روز، نحوه استفاده بهینه از امکانات و پتانسیل های منطقه، نحوه بازاریابی و فروش و ارتباط بامشتریان به مددجویان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این آموزش‌ها باحداقل قیمت و با تعامل با دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود، افزود: برای این آموزش‌ها از امکانات و ظرفیت‌های تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی از جمله جهادکشاورزی، دامپزشکی، فنی و حرفه‌ای و امور مالیاتی استفاده شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیر بیان کرد: این آموزش‌ها در زمینه مهارت‌ها و پایدارسازی طرح‌های اشتغال،کارآفرینی و فرهنگ کسب وکار ارائه می‌شود.
انیژپور با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های اصلی این نهاد مقدس توانمندسازی خانواده های تحت حمایت ازطریق اشتغال پایدار است، تأکید کرد: این آموزش‌ها قطعا در بهره وری بیشتر طرح‌های اشتغال موثر خواهد بود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما