کدخبر : 138557
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای طرح کیفی بخشی فعالیت‌ها برای بیش از ۵ هزار سوادآموز در کهگیلویه و بویراحمد

جنوب پرس: معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کیفی بخشی فعالیت‌ها برای پوشش 5هزار 655 سوادآموز در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، حمدالله خواهش‌نیک در نشست مشترک کارکنان حوزه سوادآموزی وارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات اظهار کرد:کیفی بخشی فعالیت‌ها برای پوشش ۵هزار ۶۵۵ سوادآموز در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: این فعالیت‌ها شامل نظارت بر توزیع حجم ابلاغی سوادآموزی-استعلام برای بی سوادی افراد-شروع آموزش-تحقق ساعات تدریس-دوره آموزشی برای آموزش دهندگان و مسئولان سوادآموزی و بازدیدهای مستمر و امتحانات است.

وی گفت: نظارت مستمر با مشارکت ارزیابان حوزه‌های ارزیابی عملکرد و حراست از فعالیت‌ها انجام و در کارگروه بهبود کیفیت ارائه می‌شود.

این مسؤول افزود: پوشش دوره‌های سوادآموزی-انتقال و تحکیم سواد در استان نسبت به سال گذشته بیش از هزار نفر افزایش یافته است.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان هم گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده کیفی بخشی در فعالیت‌های سوادآموزی با تحول و رشد مطلوب همراه است.

ابراهیم خالویی گفت: شاخص‌های ارزیابی عملکرد اعم از بازدیدها و بررسی مستندات مجموعه سوادآموزی استان در ارتقاء فعالیت‌ها برنامه‌های کیفی بخشی مطلوب اجرا کرده است.

وی گفت: واحد ارزیابی عملکرد در بازدیدها-کارگروه بهبود کیفیت ،کمیسون‌ها و کارگاه‌های آموزشی وامتحانات مربوط به سوادآموزی مشارکت داشتند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما