کدخبر : 138547
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴تختخوابی کودکان در بندرعباس آغاز شد

جنوب پرس:  عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان با حضور استاندار هرمزگان در بندرعباس آغاز شد.

عملیات ساخت بیمارستان ۱۶۴تختخوابی کودکان در بندرعباس آغاز شد

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از استانداری هرمزگان، بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در زیربنای هشت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در بندرعباس ساخته می شود. بخشی از هزینه های احداث این بیمارستان توسط خیرین و بخش دیگری نیز از منابع دولتی تامین می شود.

فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم آغاز عملیات احداث این بیمارستان مسائل درمانی را یکی از دغدغه های مردم هرمزگان دانست و بیان داشت: با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهوری به هرمزگان نزدیک به هزار و ۷۰۰ تخت بیمارستانی جدید در قالب چندین بیمارستان طی دو سال آینده در هرمزگان راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: با انجام این کار بزرگ حوزه درمان در هرمزگان پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و مردم می توانند به شکل مطلوبی از این امکانات بهره ببرند.

استاندار هرمزگان افزود: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان نیز از نیازهای استان هرمزگان بود و احداث این بیمارستان در بندرعباس ضرورت داشت.

همتی خاطرنشان کرد: امیدواریم بیمارستان ۱۶۴ تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در مدت زمان کمتر از دو سال در بندرعباس ساخته شود و مردم از مزایای آن استفاده کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما