کدخبر : 138539
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای بخشی از طرح آبخیزداری در مسجدسلیمان

 نماینده مردم لالی، مسجدسلیمان و اندیکا در مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای بخشی از طرح آبخیزداری خوزستان در مسجدسلیمان شد.

اجرای بخشی از طرح آبخیزداری در مسجدسلیمان

به گزارش جنوب پرس ، علی عسگر ظاهری شامگاه دوشنبه در مراسم کلنگ زنی آب روستایی بخش مرکزی و  کلنگ زنی اصلاح شبکه فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: اکنون شاهد آغاز عملیات آبرسانی به ۵۱ روستای منطقه  «لح بحری» هستیم.

وی با تقدیر از عملکرد مسئولان برای اجرای این پروژه افزود: حضور مسئولان به ویژه استاندار برای اولین بار در این منطقه را به فال نیک می گیریم و امیدوار هستیم اجرای این پروژه بدون وقفه انجام شود.

نماینده مردم لالی، مسجدسلیمان و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تسریع در اجرای پروژه تصریح کرد: منطقه دارای اراضی خوب و حاصلخیزی است و تقاضا داریم؛ چند محل برای انباشت آب در آن پیش بینی شود تا کشاورزان امکان کشت محصول داشته باشند.

ظاهری در پایان گفت: استاندار خوزستان تفاهنامه ای با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در حوزه طرح های آبخیزداری با وزارت جهاد کشاورزی امضا کرده که تقاضا داریم تا بخشی از این طرح ها به مسجدسلیمان و به ویژه این منطقه اختصاص داده شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما